معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نگه می دارد و هل دادن اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. در اینجا 5 نمونه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بارها تحت فشار قرار دادند و اطلاعات غلط در مورد COVID-19 coronavirus در حملات سیاسی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او.

بایدن دموکرات حزب سوسیالیست برای رئیس جمهور به دنبال سیاسی سرمایه گذاری در coronavirus بیماری همه گیر. اما در حداقل پنج مناسبت های مختلف بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را گسترش اطلاعات غلط در مورد پاسخ به این ویروس.

بایدن به دروغ گفت و تهمت کاهش CDC بودجه

بایدن بود dinged توسط واقعیت-چکرز پس از او به دروغ متهم به تهمت برش بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“ما افزایش بودجه CDC. ما افزایش NIH بودجه. … او محو همه که از. … او قطع بودجه برای کل تلاش” بایدن گفت: در Feb. 26 بحث است. سابق 2020 نامزد حزب دموکرات مایک بلومبرگ ساخته شده و به همین اتهام دروغین در طول بحث است.

“آنها هر دو اشتباه می گویند سازمان دیده اند پول خود را برش” AP که در واقعیت-بررسی نظرات.

بایدن به دروغ گفت و تهمت را رد کرد که آزمون

بایدن به دروغ گفت که تهمت را رد کرد coronavirus آزمون از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“سازمان بهداشت جهانی ارائه شده تست کیت که آنها در دسترس است و آن را به ما در حال حاضر. ما رد آنها. ما نمی خواهید به آنها را خرید” بایدن اعلام کرد در مارس 15 دموکراتیک بحث است. اما این درست نیست.

“این است که هرگز ارائه شده به فروش کیت های آزمایش برای ایالات متحده” PolitiFact گفت: در آن واقعیت-بررسی بایدن نظرات. (مرتبط: بالا که رسمی برنده انتخابات با چین کمک کند. در حال حاضر او در حال اجرا دخالت چین در Coronavirus)

بایدن کمپین تصویری دروغ گفت و تهمت به نام ویروس یک “جعل”

بایدن گسترش این ادعای نادرست که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس به عنوان یک “جعل” در فوریه. 28 کمپین رالی در کارولینای جنوبی است.

در مارس 3, بایدن توییتی تصویری که گمراه کننده متصل به هم تهمت و گفت “کوروناویروس” به دنبال “این جدید خود را جعل.”

در حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دموکرات ها’ واکنش های سیاسی به این ویروس بود “جعل.”

“این ویدئو باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند تهمت خواستار این بیماری به خودی خود یک جعل است که او انجام نشده. کلمات مغلوب ساختن پیشی جستن اما ویرایش توسط بایدن را” PolitiFact, اشاره رتبه ادعای “نادرست است.”

بایدن انتخاباتی به دروغ متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از خاموش کردن یک CDC رسمی

بایدن کمپین تولید یک ویدئو به دروغ متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از خاموش کردن یک CDC رسمی که هشدار عمومی در مورد کوروناویروس. اما این درست نیست و در همه به عنوان واشنگتن پست اشاره کرد در حقیقت بررسی کنید.

در این ویدئو بایدن کمپین مشاور ران Klain ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سکوت حرفه ای CDC رسمی نانسی r. schultze،. Klain ادعا کرد که r. schultze ، شده بود از کنار خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی پس از ارائه به طور گسترده ای مورد بحث هشدار در مورد ویروس تاثیر در آمریکا زندگی می کند.

“اما Klain فریم از r. schultze ، وضعیت است که به سادگی اشتباه” این پست را به واقعیت-بررسی اشاره کرد و اضافه کرد که r. schultze ، ادامه داد: خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی هفته پس از این بیانیه در سوال. پست اعطا چهار Pinocchios به بایدن کمپین ادعای نادرست.

بایدن به دروغ گفت: او نه انتقاد رئیس جمهور coronavirus پاسخ

بایدن به دروغ گفت: بر روی “نمایش” که او نیست انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus.

“من شده است در انتقاد از رئیس جمهور اما من اشاره کردن که در آن وجود دارد اختلاف به نحوه ادامه” بایدن تأکید کرد. “Coronavirus است که تقصیر او نیست اما عدم سرعت و چابکی که برای پاسخ به آن را به حرکت می کند بسیار سریع تر است.”

بایدن به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ظاهر خود را در “مشاهده” و او ادامه داد: راه اندازی انتقاد پس از مصاحبه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کاملا نا مناسب منجر به این ملت و تبدیل شده است که حتی واضح تر در چند هفته گذشته” جو بایدن نوشت: در یک صدای جیر جیر شنبه بعد از ظهر.

بایدن انتخاباتی نمی بازگشت یک درخواست برای نظر برای این مقاله.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im