سابق تا فرماندار عزیز قریشی رزرو برای ‘تحریک آمیز آمریکا در مرادآباد

توسط ANI

مرادآباد: سابق, Uttar Pradesh فرماندار عزیز قریشی در چهار شنبه رزرو شده برای خود را “تحریک آمیز” گفتار در طول یک ضد کا در اعتراض به دیدار برگزار شد و در مرادآباد در فوریه 22.

“سابق, Uttar Pradesh فرماندار عزیز قریشی در شرکت ضد کا اعتراض ملاقات در Idgah میدان در مرادآباد در فوریه 22. او خطاب به جمع آوری وجود دارد. برای صدور یک گفتار تحریک آمیز و تحریک احساسات یک مورد به ثبت رسیده است در برابر او در بخش 143, 145, 149 و 188 از قانون مجازات اسلامی در Galshaheed ایستگاه پلیس” SP (شهر) مرادآباد Amit Kumar آناند گفت.

قبلا قریشی گفته بود که نارندرا نخست وزیر و وزیر آمیت شاه حق ندارد به تبعیض بر اساس دین که خلاف قانون اساسی است.

“مهاتما گاندی و Jawahar لعل نهرو مخالف ایده هندو هند پس از تجزيه کشور است. امروز نارندرا نخست وزیر و وزیر آمیت شاه حق ندارد به تبعیض بر اساس دین به عنوان آن را خلاف قانون اساسی است. آنها در حال تمرین تفرقه سیاست ها و ساخت اردوگاه های بازداشت” قریشی گفت: در حالی که پرداختن به جمع آوری در یک ضد کا اعتراض در اینجا در فوریه 22.

“من می خواهم برای گفتن PM مودی و شاه در نگاه به تاریخ است. آنها مشاهده خواهد شد که مسلمانان باید فداکاری های ساخته شده برای این کشور در گذشته 1200 سال. در اولین جنگ استقلال در سال 1857 چندین مسلمانان زندگی خود را قربانی برای کشور,” او اضافه شده است.

شهروندی متمم قانون (CAA) اعطا تابعیت به هندو سیک جین پارسی بودایی و مسیحی پناهندگان از پاکستان و بنگلادش که به هند آمد و یا قبل از تاریخ 31 دسامبر 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>