سابق دموکرات کالیفرنیا در کنگره کتی هیل ادعا دوشنبه که “biphobia” نقش عمده ای در استعفای او از کنگره به اتهام نقض خانه اخلاق و قوانین.

در یک مصاحبه با صبح بخیر آمریکا با جورج Stephanopoulos تپه گفت که او “ساخته شده راست به تماس” در کناره گیری از مقام خود را سرزنش “biphobic” لفاظی و “sensationalization” از اش در پایان زندگی حرفه ای خود را در کنگره است.

“وجود دارد یک عنصر آن است. وجود دارد biphobia که شایع است هنوز و قطعا سوء تفاهم از چه اش است.” (‘Misogynistic فرهنگ’: Rep. کتی هیل تماس او تصمیم به استعفا “دو استاندارد’)

او همچنین متهم زن ستیزی برای استعفای او گفت که بخاطر آن بود که “ما دیده می شود به عنوان بسیاری از رسوایی جنسی با زنان است.”

تپه استعفا از کنگره در ماه اکتبر گذشته روز پس از عکس صریح خود را با کمپین کارمند بودند منتشر شده توسط وبلاگ محافظه کار RedState همراه با اتهام رابطه با یک نر کنگره aide. او را تکذیب کرد این امر با aide اما اعتراف و عذرخواهی کرد برای داشتن یک رابطه جنسی با کمپین کارمند.

خانه کمیته اخلاق تحقیق در امر ادعایی با کنگره aide که نقض خانه اخلاق قوانین در زمان هیل استعفای. مجلس نانسی پلوسی همچنین گفت: در آن زمان که هیل “ساخته شده برخی از اشتباهات در قضاوت ساخته شده است که او ادامه خدمت به عنوان یک عضو قابل دفاع است.”

سابق کنگره نیز گفت: Stephanopoulos که او فکر خودکشی بیش از این رسوایی بود اما متوقف حمایت از خانواده و دختران جوان به دنبال او.

“از تمام دختران و زنان جوان است که نگاه کردن به من… اگر نتیجه نهایی این بود که این تخریب من و من خودکشی پس از آن چه که آنها را بگویم ؟ که نمی تواند داستان آخر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im