سابق پنجاب سانتی متر Parkash سینگ Badal برادر و سابق غم MP Gurdas عبور دور در 90

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: در از دست دادن بزرگ به Badal, خانوادگی, پیر 90 ساله Gurdas سینگ Badal و برادر کوچکتر از سابق پنجاب وزیر Parkash سینگ Badal و پدر پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal درگذشت امروز در اینجا.

برادران بودند شناخته شده به عنوان ‘Pash-Te-Dass-Di Jodi’ به عنوان Parkash سینگ Badal به عنوان شناخته شده بود (Pash) و Gurdas Badal به عنوان (Dass). هر دو برادر از هم جدا شده سیاسی چند سال پیش اما خود رابطه شخصی دست نخورده باقی مانده و آنها را ملاقات کنند. این jodi در حال حاضر شکسته شده است.

این عضو سابق مجلس بود که حالا شده احساس خوبی برای مدتی درگذشت و در حدود نیمه شب به علت ایست قلبی در بیمارستان خصوصی در محلی. این می آید به عنوان دو ضربه به Manpreet سینگ به عنوان مادر خود Harmandir Kaur را در 19 مارس این سال است.

دو برادر تا به حال از لحاظ سیاسی از هم جدا پس از چند دهه به عنوان Gurdas’ پسر Manpreet سینگ Badal سمت چپ Shiromani Aklai Dal (غمگین) و شناور خود حزب مردم پنجاب (PPP). او در نهایت عضو کنگره است و در حال حاضر دولت و وزیر دارایی در Amarinder Singh-led کابینه.

برای سال Gurdas شده بود انتخابات مدیر از برادر بزرگتر خود و مدیریت امور حوزه خود را. اما در سال 2012 او اعتراض در برابر Parkash سینگ در Lambi مربوط به حوزه های خود را از دست داد.

Gurdas شد عضو شورای قانونگذاری (MLC) از سال 1967 تا 1969 و سپس عضو پارلمان در سال 1971.

به اشتراک گذاری اطلاعات در رسانه های اجتماعی, Manpreet Badal توییتی “آن است که با غم و اندوه بزرگ که من اطلاع رسانی در مورد مرگ پدر S. Gurdas سینگ Badal. وی شب گذشته در Fortis بیمارستان محلی. او 90. سلامت خود را آغاز کرده بود رو به وخامت پس از مرگ مادر در ماه مارس و او بود که در زندگی سیستم پشتیبانی برای چند روز گذشته.”

“در نظر داشتن زمان گیر ما می خواهم به درخواست همه دوستان و به خوبی wishers به خودداری از حضور در این مراسم که برگزار خواهد شد در اجدادی ما ایجاد کرد” او بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de