دبیر مطبوعاتی سابق شان اسپایسر می شود تهمت سوال در کاخ سفید جلسه

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو سوال به عنوان یک خبرنگار جمعه.

رئیس جمهور با اشاره به در خود را سخنگوی سابق و گفت: “شما در پشت” قبل از اسپایسر خواست سوالات خود را. اسپایسر در حال حاضر میزبان یک نمایش در Newsmax تلویزیون و نشست در شبکه های صندلی در جلسه. (مرتبط: سارا پدران و دعوت به پیوستن به رادیو فردا)

اسپایسر اولین سوال در مورد چگونه به سرعت دولت فدرال می تواند به ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک که مجبور به تعطیل کردن بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما میخوایم کمک زیادی به آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “از جمله مکالمه من با هر دو میچ (McConnell) و چاک (شومر) بزرگ تمرکز از این مکالمه بود که کسب و کارهای کوچک زیرا آنها واقعا موتور در پشت در کشور ما بیشتر از آنهایی که بزرگ است. آنها موتور پشت کشور ما است.”

اسپایسر سپس پرسید رئیس جمهور در مورد گزارش های اخیر که شامل چندین سناتور که کاهش یافته است سهام خود را پس از یک ژانویه در جلسه ویروس.

“من از آن آگاه نیست. من تو را دیدم برخی از نام ها. من می دانم همه آنها. من می دانم که هر کس ذکر شده است. دایان فاینستاین, من حدس می زنم و یک زن و شوهر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او در بر داشت سناتورها به “بسیار محترم مردم است.”

“من آنها را پیدا کنید به همه بود بسیار محترم مردم. که همه من می دانم و به آنها گفت: آنها هیچ چیز اشتباه” رئیس جمهور گفت:.

تماشا کنید:

اسپایسر خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برگزاری این موقعیت را برای رئيس جمهور در شش ماه اول ، اسپایسر همچنین در خدمت به عنوان کاخ سفید ارتباطات مدیر برای بسیاری از آن زمان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>