سابق NBA ستاره بن گوردون می گوید: او ‘وسواس’ با خودکشی باز می شود تا در مورد تلاش برای کشتن خود را

سابق NBA ستاره بن گوردون نوشت: باور نکردنی قطعه برای بازیکنان تریبون در مورد خودکشی.

گوردون به یک ستاره در NBA برای مدت زمان طولانی با پیستون و گاو و فوق العاده حرفه ای موفق. با وجود این که او خیلی تلاش کرد که کار خود را به پایان رسید. در قطعه پنج شنبه منتشر شده است که من را تشویق شما را به خواندن هر کلمه از گوردون باز می شود تا در مورد چگونگی تاریک افکار خود را تبدیل شد. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

گوردون نوشته زیر را در قسمت مورد تمایل به کشتن خود و تلاش برای خود آویزان:

من با وسواس کشتن خودم. این همه من تحقیق همه من فکر کردن در مورد. یک شب من و حملات وحشت کردم خیلی بد است که من می توانم از فکر می کنم در مورد فرار. مرد من به شما گفتن….. شما تبدیل شدن به مانند یک حیوان است. غریزی است…من در واقع می تواند احساس می کنم رگ های خونی در سر من در مورد پشت سر هم و در زمانی که این فکر به من رسید از آبی است. من تا به حال هرگز فکر آن را قبل از. Yo, BG…. شما واقعا در مورد مرگ است. شما نمی خواهید برای مردن. شما واقعا نمی خواهید به خودتان را بکشند. شما فقط می خواهید برای کشتن این اضطراب است.

این قطعه از گوردون در حال رفتن به انجام کار خوب بیشتر برای جامعه از مردم احتمالا متوجه است. من فکر می کنم آن را بسیار آسان برای فراموش کردن ورزشکاران افرادی هستند که بیش از حد.

آنها نه فقط مردم. آنها افرادی که به زندگی می کنند زندگی خود را در چشم های عمومی. موفقیت ها و شکست های قرار داده شده بر روی صفحه نمایش در مقابل میلیون ها نفر از مردم است.

آنها نه روبات. آنها واقعی مردم و مبارزه آنها با همان مسائل هر کس دیگری می کند و می توان آن را حتی بدتر از توجه.

گوردون باید با توجه به بزرگ بربس در حال حاضر به صورت عمومی صحبت در مورد خود تیره افسردگی و افکار خودکشی.

اگر یک فرد مبارزه با افسردگی می خواند قطعه خود را و تصمیم می گیرد به کمک گرفتن و سپس آن را به ارزش آن است. آن را 100% به ارزش آن است.

غرفه به گوردون برای اینکه خیلی بی پرده در مورد مبارزات خود را در خارج از بسکتبال. قطعه خود را در حال رفتن برای کمک به مردم و او باید تحسین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>