سابق, Madhya Pradesh سانتی متر کمال نات منجر به کنگره در دولت تا bypolls

بوپال: رئیس سابق وزیر امور خارجه و رئیس حزب کمال نات می شود کنگره هر دو در Vidhan Sabha و خارج در Madhya Pradesh تا bypolls بیش از.

سابق وزیر کمال نات می شود که منجر به کنگره و گرفتن در سه ماه Shivraj سینگ Chouhan دولت در این طبقه از خانه در طول پنج روز بودجه جلسه که شروع خواهد شد از جولای 20 نات را محرم نزدیک Sajjan سینگ Verma گفت.

قبل از آن وجود دارد گمانه زنی که هر برجسته و ارشد MLA از گوالیور-Chambal منطقه احتمالا وزرای سابق Dr Govind سینگ یا KP سینگ ‘Kakkaju’ می تواند ساخته شده رهبر مخالفان.

حدس و گمان رسیده بود که به خارج از 24 فله مجمع انتخابات قرار است در ماه های آینده, 16 برگزار می شود در گوالیور-Chambal منطقه Dr Govind سینگ که به Digvijaya سینگ ممکن است در صورت در Vidhan Sabha انتخابات که inturn ارسال یک پیام سیاسی قوی در این نظرسنجی محدود منطقه است.

منابع ضروری به تحولات در داخل کنگره و جلب اعتماد است که حداقل سه رهبران ارشد از جمله Nath نزدیک خواص و وزرای سابق Sajjan سینگ ورما و بالا باچان در کنار سابق Vidhan Sabha سخنران NP Prajapati بازی spoilsport در برنامه برای دریافت Dr Govind سینگ منصوب رهبر حزب (LoP). سابق اتحادیه وزیر Suresh Pachouri همچنین نقش کلیدی در تضمین این که Digvijaya سینگ مرد نمی شود جدید LoP.

در یکی دیگر از مهم توسعه سیاسی در درون دولت کنگره Digvijaya سینگ اعتماد دستیار Govind Goyal استعفا داد به عنوان دولت خزانه دار. این Madhya Pradesh کنگره رئیس کمال نات است و پس از آن منصوب Prakash جین به عنوان دولت جدید با خزانه دار به گفته منابع آگاه.

Nath راضی نیست با Goyal عملکرد به عنوان خزانه دار. این توسعه های جدید بار دیگر به ارمغان آورد به جلو است که دولت و کنگره هنوز هم باقی می ماند جناح زده حزب در دولت که در آن قدرت از دست داده و سه ماه بعد از شروع عملیات باز گشت به قدرت پس از 15 سال در ماه دسامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *