سابق FM حنا ربانی کهر انتقاد شدید هند به عنوان یک کشور سرکش’

وزیر خارجه اسبق حنا ربانی کهر صحبت می کند به ما دانشمند علوم سیاسی Ian Bremmer. یوتیوب/تصویر از طریق اخبار

وزیر خارجه اسبق حنا ربانی کهر روز چهارشنبه ناودان هند گفت: آن را به حال تبدیل به یک “کشورهای یاغی” و آن را در راه خود را به تبدیل شدن به یک قلدر” در جنوب آسیا است.

در حالی که صحبت کردن به ما دانشمند علوم سیاسی Ian Bremmer از GZERO رسانه های, ایران گفت: “تغییر در هند است بین رفته خطرناک” توصیف آن به عنوان “نه کوتاه و نه بلند مدت”.

“این است که برای ایجاد یک کل پویا است که ما نمی خواهد بود قادر به معکوس,” او گفت چگونه آسیای جنوبی بسیار پست-یکپارچه منطقه است.

“پاکستان با هند و تمام جنوب آسیا اتفاق می افتد به یکی از حداقل یکپارچه مناطق در تمام جهان است. اتحادیه آفریقا می کند بهتر از سارک [South Asian Association for Regional Cooperation] از نظر منطقه ای ادغام تجارت در منطقه ،

“هنگامی که شما را به جلو و هند در حال حاضر تبدیل شدن به قلدر برای کل منطقه و [از آنچه آن را در کشمیر] آن است که در واقع در برابر تعهدات بین المللی و رک و پوست کنده صحبت های منطقه ای و تعهدات و تعهدات دو جانبه از آن ساخته شده به پاکستان است.

“هنگامی که شما انجام تمام است که شما چه می شود ؟ شما را تبدیل به یک کشور سرکش. من کاملا با گفتن این که آنها [هند] در حال سرکش دولت نه تنها در سطح بین المللی یا منطقه ای اما حتی به خود مردم است. به این دلیل که دولت شناخته شده است با تعهدات خود به مردم خود و به جهان و منطقه است.

اگر یک دولت مرتدان در تمام تعهدات آن را می سازد آن را تبدیل به یک دولت های سرکش” او اضافه شده است.

وزیر اشاره کرد که هند پرتاب کرده بود تمام ملل متحد قطعنامه شورای امنیت در مسئله کشمیر “در زباله دانی از جمله تعهدات دو جانبه است که آن را تا به حال با پاکستان است که در قالب [1972] Tanir قرارداد و تعهدات آن را به آنچه در آن تماس شهروندان خود […]”.

او گفت: دهلی نو تصمیم گرفته بود “به عمل [در این صورت] از آنجا که هیچ کس می آمد و چیزی در مورد آن انجام”.

او برجسته چگونه آن را خطرناک است که “رهبران که پوپولیسم مبتنی بر انجام آنچه درست نیست برای این کشور در حال گرفتن رای” در سراسر جهان از جمله ایالات متحده, انگلستان, اتریش, و قطعا “در هند”.

“به آنها رای دادند و بر اساس آن رای مردمی است که شاید خوب برای کشور آنها هنوز هم این کشور را در جهت که خوب نیست برای آن است. [سیاست های خود را در حال] بر اساس تقسیم بندی بر اساس ترس است.

“شما می دانید فرانکلین روزولت نقل قول که” تنها چیزی که ما باید بترسیم.’ درست است ؟ در حال حاضر ترس است که فروش بسیار خوبی توسط همه این افراطی از نوع پوپولیستی رهبران سراسر جهان هند که بدون استثنا” او تاکید نمودند.

زمانی که Bremmer پرسید: اگر این امر منجر به مشابه تحولات سیاسی در پاکستان سابق FM گفت که او “بسیار علاقه چگونه نخست وزیر شده است بسیار تفرقه”.

“من فکر می کنم و بزرگ شده است وجود دارد بسیاری از پختگی سیاسی است که نشان داده شده توسط احزاب مخالف و اینها چیزهایی است که ما آموخته اند که بیش از چند دهه. و ما امیدواریم که این پختگی سیاسی نشان داده است که توسط احزاب مخالف خواهد تاثیر بر دولت و شاید ما قادر خواهید بود به راه پر پیچ و خم را از طریق این زمان دشوار است.

“جهان من فکر می کنم وجود دارد شرایط دشوار منطقه ای دشوار حتی برای پاکستان از لحاظ اقتصادی در منطقه است. آن را در یک مکان شاد می شود در حال حاضر” او اشاره کرد


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>