سابق جمهوریخواه می گوید که او مایل به ملاقات با دادستان بررسی ریشه های روسیه پروب

مدیر سابق سازمان سیا جان برنان روز جمعه گفت که او هنوز به مصاحبه توسط دادستان فدرال بررسی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب اما که او مایل به انجام این کار است و “چیزی برای پنهان کردن دارد.”

“من احساس بسیار خوبی است که تصدی من در سیا و زمان من در کاخ سفید در دولت اوباما بود — که نیست درگیر در هر نوع تخلف و یا فعالیت هایی که باعث شد من به نگرانی در مورد آنچه که این تحقیقات ممکن است کشف” برنان در مصاحبه با گفت: MSNBC کریس هیز.

“من نشده است در مصاحبه با هر یک از افراد درگیر در این موضوع اما من مایل به انجام این کار چون من معتقدم که برای بیش از حد طولانی آمریکا گمراه شده اند توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط ویلیام Barr و دیگران است.”

جان دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات شده است به بررسی جنبه های مختلف از اف بی آی و سازمان سیا و دیگر سازمان های تحقیقات و هوش-جمع آوری فعالیت های مربوط به همکاران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و 2017. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دریدن و مایکل فلین)

دورهام گزارش شده است که مورد نقد برنان فعالیت های هر چند هیچ نشانه ای وجود دارد که دادستان کشف هر گونه تخلف در رئیس ،

نیویورک تایمز گزارش کرده است که دورهام درخواست کرده است برنان سیا ارتباطات برای پیدا کردن آنچه نقش او در توسعه یک جامعه اطلاعاتی است که ارزیابی گفت: دولت روسیه مداخله در انتخابات 2016 به طور خاص برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماشا کنید:

روز چهارشنبه دو سناتور جمهوریخواه منتشر شده یک لیست از مقامات دولت اوباما ساخته شده است که درخواست برای گزارش های اطلاعاتی که منجر به “دریدن” مایکل فلین.

لیست بود که محرمانه توسط ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی نشان داد که برنان یک درخواست برای یک گزارش که شناسایی فلین در دسامبر. 15, 2016. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیز ساخته شده است یک به اصطلاح “دریدن” درخواست on Jan. 12, 2017. سابق FBI مدیر James Comey همچنین یک درخواست در دسامبر. 15, 2016.

برنان در دفاع از به اصطلاح “دریدن” درخواست کرد و گفت که او و دیگر مقامات دولت اوباما شد “انجام مسئولیت های ما به درستی” زمانی که آنها درخواست گزارش های اطلاعاتی که مورد بحث فلین.

برنان تأکید کرد که او در مغلوب ساختن پیشی جستن “ضربدر” چرا که او “صحبت کردن در برابر فساد و بی کفایتی های mischaracterizations که او و افراد اطراف او ساخته شده اند به آمریکا.”

دورهام نیز گزارش بررسی برخی از همان مناطق مفصل در وزارت دادگستری بازرس کل در گزارش اف بی آی Crossfire طوفان شد. IG یافت که FBI ساخته شده 17 “قابل توجهی” خطاها و حذفیات در برنامه های کاربردی برای نظارت در برابر حکم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

بسیاری از حذفیات محور در استیل پرونده های تایید نشده گزارش که FBI مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن مجوز برای استراق سمع صفحه.

IG گزارش گفت که FBI محققان نکردن exculpatory اطلاعات که فروختن این نظریه که صفحه و دیگر تهمت دستیاران مشغول به کار بودند با کرملین. اف بی آی و وزارت دادگستری و مقامات نیز موفق به افشای اطلاعات که به نام پرونده نویسنده کریستوفر استیل قابلیت اطمینان به سوال.

اف بی آی همچنین دریافت مدارک و شواهد در طول سال 2017 که روسیه اطلاعاتی فعالان تغذیه دروغ به استیل سابق MI6 افسر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im