سابق کاخ باکینگهام پزشکان پرده COVID-19 پروتکل برای ارشد royals

سابق کاخ باکینگهام پزشکان پرده COVID-19 پروتکل برای ارشد royals. عکس: Hello Magazine

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر گسترده در سراسر جهان و خانواده در سراسر جهان در حال مصرف هر اقدام احتیاطی ممکن را برای محافظت از خود. در میان آنها خانواده سلطنتی بریتانیا است می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت هم.

در طول یک مصاحبه با یک خانه, دکتر, Tatler دکتر آنا همینگ که در خدمت خانواده سلطنتی بریتانیا برای هفت سال خانواده سلطنتی بریتانیا دقیق پروتکل برای بیماری های عفونی است که آنها به دنبال به شدت.

به گفته دکتر تمام اعضای خانواده بویژه ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ خواهد شد در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم زیر را گسترش.

“واضح است که اعضای خانواده سلطنتی هستند در گروه های در معرض خطر—نه فقط بیش از 70 اما بیش از 90 سال هم,” او گفت:. “من معتقدم که خانواده خواهد بود صحبت کردن روزانه خود را با تیم پزشکی و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی مناسب به خصوص برای دوک ادینبورگ که ما همه آگاه است و شکننده ترین عضو از خانواده سلطنتی است.”

او همچنین اظهار داشت که خدمات کارکنان که اقامت در این قصر در حال حاضر باید اقدامات پیشگیرانه در محل است که با هدف به حداقل رساندن تعامل با اعضای خانواده سلطنتی. سخت خود انزوا اقدامات را می توان در مورد آنها نشان می دهد نشانه هایی از عفونت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>