سابق ‘لیسانس’ اونا کانر Saeli نکات در رابطه بالقوه با مدیسون Prewett

همه چیز خود را در “لیسانس” حق رای دادن در طول coronavirus پس از کانر Saeli اشاره در یک رابطه بالقوه با مدیسون Prewett.

کانر اشاره به مایک جانسون سابق شرکت کننده در کنار او در هانا قهوه ای نجومی است که ممکن است وجود دارد چیزی در رفتن با مدیسون در طول یک Instagram live یکشنبه, با توجه به گزارش منتشر شده توسط E! اخبار.

“اگر یک فرد خاص می خواهد شما بروید” مایک پرسید: اولین خواسته کانر اشاره به آینده فیلمبرداری “لیسانس در بهشت است.”

“مطمئن… سخت بود رفتن در سال گذشته و داشتن آن را برای من کار نمی در پایان” کانر گزارش پاسخ داد. “این کمی ناامید کننده بود برای دیدن همه خوشحال زوج است.”

این زمانی است که همه چیز واقعا خوب است. (مربوط به: ‘کارشناسی’ ستاره Colton Underwood به سلامت به روز رسانی پس از Coronavirus تشخیص)

“پس چه با شما و مدیسون?” مایک صاف کردن خواسته کانر که او پاسخ داد: “من نمی دانم ما را ببینید. من نمی توانم به شما هر چیزی است.”

این به طور جدی می تواند معنی هیچ چیز اما من دوست دارم برای دیدن اگر چیزی می تواند کار را بین دو نفر از آنها. ما فقط دیدم بسیار شدید پایان بین پیتر وبر و مدیسون پس از پیتر به پایان رسید خود را از نامزدی به دلیل احساسات خود را برای Madison. تنها برای آن نیست که به کار کردن با مدیسون چرا که مادرش او را متنفر است.

مدیسون سزاوار چیزی خوب در حال حاضر.

اساسا یک منبع گفت: “E! خبری که کانر رسیده به مدیسون پس از شرکت بدنام “پس از نهایی رز” قسمت اما ادعا کرد این بود افلاطونی.

“هیچ مکالمات بیشتر اتفاق پس از این واقعیت” این منبع گفت: خروجی. “مدی شده است با تمرکز بر حرکت رو به جلو با زندگی خود را با صرف وقت با کیفیت با خانواده اش است.”

من حدس می زنم ما فقط باید صبر کنید تا “بهشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>