سابق ‘لیسانس’ Colton آندروود نشان می دهد او آزمایش مثبت برای Coronavirus

سابق “کارشناسی” Colton آندروود جمعه اعلام کرد او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آندروود, 28, اعلام ساخته شده در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به خود را Instagram.

“من تست مثبت شده اند و من پس از تمام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از هفته گذشته” او زیر نویس این ویدئو.

آندروود گفت او شروع به تجربه علائم کروناویروس چند روز پیش و دریافت نتایج آزمون جمعه. او را تشویق پیروان خود را به ماندن در خانه خود و قرنطینه.

سابق فوتبال حرفه ای بازیکن توضیح داد که چگونه او شده است احساس در طول تصویری در تلاش برای کمک به مردم در درک به سرعت در حال گسترش ویروس نیست و فقط بر افراد مسن. (مرتبط: سابق ‘لیسانس’ Ali Fedotowsky می گوید آن لطمه می زند به نفس او به عنوان انتظار Coronavirus نتایج)

“من 28, من خودم خیلی سالم من کار کردن به طور منظم من سالم غذا خوردن و من علامتی چند روز پیش” او گفت:. “آن بوده است لگد زدن الاغ من — فقط برای قرار دادن آن را بسیار با صراحت.”

“دلیل من به اشتراک گذاری این نه به علت ترس یا وحشت اما امیدوارم شما را تشویق به ماندن در خانه” او اضافه شده است.

آندروود به اشتراک گذاشته شده است که این بیماری ساخته شده است آن را دشوار است برای رفتن تا پرواز از پله ها و یا حتی به حمام با توجه به چگونه “خسته” او احساس می کند.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 16,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا به گزارش روز جمعه از نیویورک تایمز. حداقل 214 بیماران فوت کرده اند از بیماری خروجی گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>