افسر سابق آتلانتا متهم به تیراندازی مرگبار شهردار سو و رئیس پلیس، گزارش شده است که از فسخ غیر قانونی

افسر سابق پلیس آتلانتا که به قتل منجر به تیراندازی مرگبار رایهارد بروکس متهم شده است، گزارش شده است که از شهردار و رئیس موقت پلیس شکایت می کند. گارت رولف ادعا می کند که او به طور غیر قانونی فسخ شده است و حقوق قانون اساسی او نقض شد، در هر اسوشیتد پرس

رولف در ماه ژوئن پس از تیراندازی مرگبار رایهارد بروکس در خارج از رستوران وندی در آتلانتا اخراج شد. رولف در یک دعوی است که او را اخراج شد “بدون تحقیقات، بدون اطلاع مناسب، بدون جلسه انضباطی، و در نقض مستقیم کد شهرداری از شهرستان آتلانتا، با توجه به AP..

Tomika Miller, bottom right, widow of Rayshard Brooks speaks to Judge Jane C. Barwick during a bond hearing for former Atlanta police officer Garrett Rolfe who appears on a television screen on June 30, 2020, in Atlanta, Georgia. - (Photo by BRYNN ANDERSON/POOL/AFP via Getty Images)

Tomika Miller, bottom right, widow of Rayshard Brooks speaks to Judge Jane C. Barwick during a bond hearing for former Atlanta police officer Garrett Rolfe who appears on a television screen on 30 June 2020, in Atlanta, Georgia.  (عکس توسط BrynN ANDERSON/POOL/AFP از طریق گتی تصاویر)

بروکس گزارش شده است که یک آزمایش روان پزشکی را پس از اینکه در ماشینش در خارج از رستوران به خواب رفت، شکست. پس از بیش از 40 دقیقه مکالمه آرام بین افسران و بروکس نشان داده شده در فیلم دوربین پلیس، بروکس فیزیکی در برابر پاسخ به افسران مبارزه قبل از او گرفتن تزر و فرار کرد. يه کالبد شکافي پيدا کرد که دو بار از پشت تير خورده (مرتبط: افسر آتلانتا متهم به قتل بجرم در تیراندازی رایهارد بروکس)

رولف با 11 اتهام جنایی از جمله قتل بجرم روبرو ست. او هفت سال را با اداره پلیس پیش از اینکه پس از تیراندازی بروکس از کار اخراج شود، به سر برد. اگر او محکوم شود، می تواند با زندگی در زندان – یا مجازات اعدام روبرو شود. به او اجازه داده شد 30 ژوئن در هر AP.

طرح دعوی در دادگاه گزارش شده استدلال می کند که Rolfe استفاده از نیروی مرگبار “در محدوده و دوره وظایف خود را” در پاسخ به “بروکس’ خشونت آمیز ، غیر قانونی ، مقاومت تهاجمی به بازداشت قانونی ، و که Rolfe تنها می تواند برای علت فسخ و حق دارد به روند به علت.

اریکا شیلدس، رئیس سابق پلیس، رولفه را اخراج کرد و همان روز استعفا داد. Rolfe ادعا می کند که بخش انجام اقدامات مناسب در کد شهرستان قبل از فسخ او را انجام نمی دهد و افسران گذشته که به جرم متهم شدند در حالی که اتهامات جنایی خود را در انتظار بودند، با توجه به AP.

Fulton County District Attorney Paul Howard shows a picture of the incident in a courtroom as he announces 11 charges against former Atlanta Police Officer Garrett Rolfe on June 17, 2020, in Atlanta, Georgia. (Photo by CHANDAN KHANNA/AFP via Getty Images)

پاول هوارد دادستان بخش شهرستان فولتن، تصویر حادثه را در دادگاهی نشان می دهد که او ۱۱ اتهام را علیه افسر سابق پلیس آتلانتا گرت رولف در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۰ در آتلانتا، جورجیا اعلام می کند. (عکس چاندن کانا/AFP از طریق گتی تصاویر)

طرح دعوی در دادگاه گزارش شده است که از یک قاضی می خواهد به برگزاری جلسه و reinstate Rolfe به موقعیت خود را با پشت پرداخت و مزایای دیگر. طرح دعوی در دادگاه بیشتر می گوید رولف “آسیب غیر قابل درمان به شهرت شخصی و حرفه ای خود را به عنوان یک نتیجه از اخراج غیر قانونی خود را رنج می برد” و “تبدیل شده است به یک تماشاگر عمومی و هدف از مسخره کردن،” در هر AP.

دادستان ها در مورد نیز گزارش شده است که یک حرکت سه شنبه برای لغو اوراق قرضه Rolfe ، به عنوان مثال او بدون اجازه به فلوریدا سفر کرده بود با وجود دستور باند نهی از ترک خانه او را برای “پزشکی ، قانونی ، و یا کار مربوط به تعهدات”

گزارش محل از شرکت صاحب مچ پا مانیتور Rolfe باید در حالی که در باند می پوشند نشان می دهد که او بازدید از ساحل Daytona در روز یکشنبه. دادستان ها گفتند که از هیچ اجازه ای که به رولف برای سفر داده شده باشد آگاه نبودند، و استدلال می کنند که او نشان داده است که او «به شرط پیوند» نمی خواهد.

اتهامات protests George Floydعلیه رولف در حال اعتراض و شورش در سراسر کشور بر سر مرگ جورج فلوید ادامه دارد ، یک سیاه پوست که پس از پلیس سابق مینیاپولیس درکChauvin knelt در گردن خود را برای نزدیک به نه دقیقه ، به عنوان ویدیو های ویروسی از این حادثه نشان داده شده است درگذشت.

دو افسر پلیس سابق مینیاپولیس که در پرونده فلوید با اتهاماتی مواجه بودند، به دلیل عدم وجود علت ی احتمال، به اتهامات مربوطه علیه آنها فشار وارد کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im