سابق آسام رهبر دانشجویی Pramod بدو می پیوندد ایالات مردم حزب لیبرال

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: همانطور که انتظار می رود سابق آسام رهبر دانشجویی Pramod بدو اتحاد پیوست ایالات مردم حزب لیبرال (UPPL).

44-او استعفا داد به عنوان رئیس جمهور همه بدو اتحادیه دانشجویان تنها چند روز پس از امضای تاریخی سوم بدو صلح توافق که در آن او در میان امضا کنندگان همراه با رهبران چهار جناح های سابق شورشیان گروه ملی دموکراتیک مقابل Bodoland (NDFB).

او از پیوستن به UPPL یک حزب به رهبری سابق Rajya سبها عضو UG برهما پیش از مارس انتخابات مستقل Bodoland ارضی شورای (BTC) است به احتمال زیاد به یک بعد جدید به بدو سیاست است.

با توجه به محبوبیت گسترده ای در میان مردم به خصوص بدو جوانان UPPL منصوب و او را به عنوان کار خود را رئیس جمهور بلافاصله پس از او تا به حال به عضویت این حزب در اواخر شب جمعه است.

این UPPL همواره وجود دارد و در BTC نظرسنجی صحنه اما آن را هرگز می تواند پرتاب کردن یک چالش به شورشی سابق رهبر-تبدیل-سیاستمدار Hagrama Mohilary-led Bodoland جلو مردم (BPF) است که در قدرت در BTC تا کنون از زمان ایجاد آن در سال 2003 پس از مرکز امضای دوم بدو صلح توافق با سابق شورشیان گروه بدو آزادی ببر.

این انتخابات اما BPF است به احتمال زیاد به صورت یک مسابقه از UPPL. در میان دلایل ضد تصدی و Pramod را به پیوستن به حزب. چهار NDFB جناح نیز به احتمال زیاد به شرکت در این نظر سنجی اما آنها نگهداری کارت های خود را نزدیک سینه خود را. اگر آنها قرض دادن حمایت خود را به UPPL آن را تنها ترکیب BPF مشکلات.

بی جی پی که سر آسام سه حزب ائتلاف حاکم و متحد از BPF است و وزن گزینه های خود را. آن را در حال حاضر نشان داد که در آن خواهد رفت یا با BPF یا جدید ، گمانه زنی زیاد شد که به تازگی NDFB جناح و Pramod شناور خواهد شد ، به نظر می رسد دور در حال حاضر.

Pramod گفت: UPPL می گیرید در آن انتخابات محور تراز در دو روز کنوانسیون حزب که در راه است در روز جمعه.

“هدف ما این است که برای اطمینان از اجرای همه بند سوم بدو صلح توافق. ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اجرای آنها ایجاد خواهد شد دائمی صلح و ثبات در بدو مناطق را در توسعه در تمام حوزه های زندگی,” او گفت:.

برای بیش از ده سال Pramod تا به حال رهبری یک جنبش دموکراتیک به امن جداگانه Bodoland دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im