اول سابق به طور کلی NFL انتخاب استیو Bartowski تا به حال برخی از بلانت مشاوره برای جو نقب زدن و خانواده اش.

Bartowski که برای اولین بار انتخاب شد توسط Atlanta Falcons چند دهه پیش گفت: لانه زیر نویس مشاوره با توجه به Fort Worth Star-Telegram:

آنها اوهایو ، من ممکن است ام جرم آنها را به آنها گفتن که اگر این Bengals من فکر می کنم من می خواهم جلو و یک الی منینگ که یکی. من گفتم شما یک شانس برای انجام این کار است. که اتفاق افتاده است. [جان] Elway نوع تنظیم تن و سپس Mannings شیرجه زده آن را پس از الی بود و سن دیگو.

اگر این اتفاق می افتد شما می توانید آماده برای NFL news چرخه به آتش کشیدند. آن را بسیار روشن نقب زدن نیست علاقه در مورد بازی برای Bengals. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

من نمی سرزنش او. آنها یکی از بدترین franchises در NFL و به من اشاره کرد قبل از هرج و مرج می تواند خراب کردن یک حرفه ای است.

البته نقب زدن نیست گفت: در تمام که او قصد دارد در کشیدن یک الی که به معنی امتناع از بازی تا معامله شد.

اگر نقب زدن می کند را انتخاب کنید که مسیر مانند Bartowski است که نشان می دهد پس از آن همه جهنم در حال رفتن به شکستن سست. شما در حال رفتن به nonstop تجارت شایعات و نقب زدن را وارد لیگ به عنوان یک تبه کار.

من دوست دارم LSU Heisman برنده زیادی دارد اما بدون شک نگرش خود را مالش می تواند برخی از مردم راه اشتباه است. اگر او دارای طول پیش نویس برای تیم او می خواهد و سپس مردم واقعا به چرخ ضامن دار تا نفرت.

من می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. در آغوش هرج و مرج مردمی! در آغوش هرج و مرج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im