وزارت امور خارجه پاکستان می گوید اجازه می دهد تا اتباع افغانستان به بازگشت به خانه

عکس: فایل

وزارت امور خارجه در روز شنبه گفت پاکستان به درخواست دولت افغانستان اجازه خواهد داد که شهروندان افغان به بازگشت به خانه.

“در درخواست ویژه از دولت افغانستان و بر اساس ملاحظات بشردوستانه پاکستان تصمیم گرفته است تا اجازه خروج از اتباع افغانستان در پاکستان که مایل به بازگشت به کشور خود” وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه ای گفت.

FO اضافه تورخم و چمن زمین گذرگاه های مرزی باز خواهد شد برای یک دوره خاص از آوریل 6 تا 9 آوریل به منظور تسهیل اتباع افغانستان.

“به عنوان یک همسایه و با در نظر گرفتن علایق روابط دوجانبه پاکستان همچنان مطیع همبستگی با مردم افغانستان به خصوص در این زمان از جهانی همه گیر افتاده است ،

نخست وزیر تا به حال کارگردانی مقامات برای باز کردن چمن-معیاد مرز بین پاکستان و افغانستان گفت: اسلام آباد ادامه خواهد داد برای حمایت از کابل در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“با وجود این همه گیر جهانی از COVID-19 ما همچنان متعهد به حمایت از برادران و خواهران افغان. من با توجه به دستورالعمل برای باز کردن چمن-معیاد مرز و اجازه کامیون متقاطع به افغانستان است. در این زمان بحران ما ثابت قدم باقی می ماند با افغانستان” PM عمران گفته بود در یک صدای جیر جیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>