وزیر امور خارجه S Jaishankar نمی تواند در محرومیت از سیاست خارجی شکست: آناند شارما

توسط PTI

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر آناند شارما آمار در امور خارجی وزیر S Jaishankar روز یکشنبه گفت که او نمی تواند در محرومیت از “شکست” از سیاست خارجی است و باید پاسخ آنها را به جای.

یک روز پس از Jaishankar دفاع از هند سیاست خارجی سخنگوی ارشد کنگره گفت: درگیری با شرکای استراتژیک تقاضا جدیت و نمی توان trivialised و کاهش به مدیریت رویداد.

او همچنین آمار در امور خارجی وزیر با اشاره به Balakote و Uri حملات گفت که او نباید politicise یا monopolise این کشور نیروهای مسلح.

“خوشحال توسط وزیر امور خارجه S Jaishankar دفاع از یک بدون جهت سیاست خارجی است. لفاظی و توییت را تغییر دهید زمین واقعیت است. محله اول شده است یک اولویت هند در سیاست خارجی اما متاسفانه از خط خارج توسط یک اسب سوار رویکرد” شارما گفت.

و اشاره کرد که هند و نپال در طول تاریخ مشترک یک رابطه مبتنی بر اعتماد و دوستی و احترام متقابل سابق اتحادیه گفت: “در حال حاضر رانش و کشش یک موضوع ملی نگرانی است.”

“وزیر خارجه نمی لوکس انکار است اما باید پاسخ این شکست گفت:” در یک سری از توییت.

“سیاست خارجی باید gravitas و عمق. درگیری با شرکای استراتژیک تقاضا جدیت و نمی توان trivialised و کاهش به مدیریت رویداد. شما ممکن است ایجاد توهمات خود اپتیک اما تاریخ قضاوت خواهد کرد شما را با نتایج” شارما گفت.

Jaishankar آمار در کنگره رهبر راهول گاندی در روز جمعه خود را برای انتقاد از دولت در سیاست خارجی گفت: هند عمده مشارکت قوی تر ایستاده بین المللی بالاتر است و آن را درگیر چین در شرایط مساوی از لحاظ سیاسی تحت نارندرا تقدیر.

“پاکستان (که شما قلم) مطمئنا یادداشت تفاوت بین Balakot و یوری از یک طرف و شرم-el-Sheikh, هاوانا و 26/11 دیگر. از خودتان بپرسید” Jaishankar گفت: حمله به گاندی بیش از نظرات خود.

خارجی وزیر امور را بدون نگه می دارد-منع حمله گاندی پس از سابق کنگره رئیس در یک پیام ویدیویی ارسال شده در توییتر, آموزش اسلحه خود در دولت گفت: بیش از شش سال گذشته هند شده است “آشفته و مختل” با توجه به آن در سیاست خارجی و اقتصاد است.

او به افکار خود را در مورد چرا چین تصمیم به تهاجمی در حال حاضر و گفته است که نخست وزیر مودی “بی احتیاطی” را تضعیف کشور و در سمت چپ آن آسیب پذیر است.

“راهول گاندی سوالات در سیاست خارجی است. در اینجا برخی از پاسخ ها: اصلی ما مشارکت قوی تر هستند و جایگاه های بین المللی بالاتر است. شاهد به طور منظم نشست ها و جلسات رسمی با آمریکا و روسیه و اروپا و ژاپن است. هند درگیر چین در شرایط مساوی از لحاظ سیاسی. از تحلیلگران” Jaishankar گفت: در یک سری از توییت های که در آن او ساخته شده یک نقطه به نقطه عمل متقابل کنگره رهبر انتقاد.

هند صحبت می کند ذهن خود را بیشتر آشکارا در حال حاضر در مورد مسائل مانند چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC) چین کمربند و جاده ابتکار جنوب دریای چین و سازمان ملل متحد-تحریم تروریست ها او گفت: “از رسانه ها”.

ضربه زدن به وزیر شارما گفت: Jaishankar مرجع به بمبئی حمله تروریستی بود “عجیب خارج از محل”.

به عنوان یک سفیر سابق و دیپلمات ارشد او بیان هند موقعیت که “برای مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی او انتخاب کرده است به انتقاد و طرد” کنگره رهبر گفت.

“هند در واکنش قوی بود و حتی از حمایت بین المللی در معرض و جدا پاکستان است. چرا استفاده از Balakote یوری و هر شجاع عمل از نیروهای مسلح برای تبلیغات حزبی? هر هندی افتخار از آنها است.

“آیا من باید به یادآوری است که ارتش هند نیروی هوایی و نیروی دریایی وجود داشته است قبل از مارس 2014 و heroics و جوانی مورد احترام در سطح جهانی. ارتش متعلق به ملت و دعوا تحت tricolour. مشاوره در منافع ملی. نمی politicise یا monopolise ما دفاع نیروهای” شارما گفت.

کنگره شده است نخوری سیاست خارجی دولت مودی دولت ادعا که آن را تبدیل به “فرد محور” شارژ محروم توسط دولت است که گفت: هند موقعیت و صدا را تقویت کرده اند در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>