برای اولین بار در هشت سال PIA سوابق سالانه افزایش در درآمد 43 درصد


این خطوط هوایی بین المللی پاکستان ثبت افزایش درآمد با 43 درصد در سال گذشته با توجه به گزارش سالانه وارد شده تحت مدیر عامل جدید Air Marshal Arshad ملک که از سر شارژ در ماه مارس این سال است.

گزارش مربوط به نتایج کامل ملی حامل هوا ارائه شد به پاکستان بورس امروز.

در این گزارش ذکر شده که PIA افزایش درآمد سالانه خود را در سال 2019 از Rs104 میلیارد به Rs148 میلیارد دلار است.

افزایش درآمد به ارمغان آورد به جلو این واقعیت است که شرکت هواپیمایی ملی ثبت شده سود ناخالص برای اولین بار در هشت سال گذشته.

در این گزارش ذکر شده است که در سال 2018 شرکت هواپیمایی دچار از دست دادن ناخالص از Rs18 میلیارد دلار است که آن را تبدیل به یک سود ناخالص از هشت میلیارد دلار در سال بعد.

در نتایج صادر شده برای سال 2019 PIA ثبت 76% کاهش در کل عملیاتی از دست دادن.

دو سال پیش و در سال 2018 ناخالص عملیاتی زیان به مبلغ Rs32 میلیارد دلار بود که به کاهش Rs7.70 میلیارد دلار در سال 2019.

در نیمه اول سال 2019 ملی هواپیمایی بسته سال در از دست دادن بیش از Rs7 میلیارد اما تساوی در دومین سالانه نیم.

شرکت هواپیمایی دیدم چند سکسکه با توجه به نظارت عملیات خود را با مدیر ارشد ملک متوقف شد از انجام وظایف خود در دسامبر 2019 با سند دادگاه عالی.

درخواست کرده بود ادعا که مالک یک مقام ارشد نیروی هوایی پاکستان از این رو اقتدار خود را به عنوان مقام رسمی از شرکت هواپیمایی ملی باید در نظر گرفته شود نقض قانون است.

در 21 ژانویه سال جاری دیوان عالی کشور (SC) تا به حال تایید SHC را حکم محرومیت هوا مارشال Arshad مالک از انجام وظایف خود به عنوان PIA را بالا رسمی.

زیر که دولت فدرال در پاسخ آن ارسال شده در دیوان عالی کشور اعلام کرد که درآمد حاصل از پرچم ملی-حامل 44 درصد افزایش یافت در طول تصدی Arshad ملک و اضافه کرد که تلفات خط از PIA نیز پایین آورده تا 75 درصد است.

در ماه مارس دادگاه راس در نهایت اجازه Air Marshal ملک برای از سرگیری شارژ از خطوط هوایی با اقتدار کامل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im