برای اولین بار در یک ماه ترخيص بيماران از بيمارستان تعداد جدید COVID-19 مثبت بیماران در Madhya Pradesh

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: در چه نامیده می شوند می تواند به عنوان یک تشویق و توسعه برای اولین بار در بیش از یک ماه تعدادی از بیماران بهبود از COVID-19 عفونت تعدادشان کمتر از مثبت جدید بیماران گزارش شده در مادها پرادش در روز شنبه.

دولت است که وضعیتی وخیم تحت قاتل حمله ویروس مرگبار پس از بیش از یک ماه گزارش 73 جدید موارد مثبت رمان Coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته. با این که تعداد کل موارد مثبت بود در 2788 در دولت در روز شنبه.

از سوی دیگر به عنوان بسیاری از 100 بستری بیماران که تا به حال آزمایش منفی برای قاتل ویروس ترخيص شدند.

با توجه به وضعیت سلامت بولتن به عنوان بسیاری از 624 بيماران ترخيص شده از بيمارستان تا شنبه.

از این 624 بيماران ترخيص شده تا کنون حداکثر 229 بیماران مرخص شده از بيمارستان در ایندور در حالی که 212 بیماران مرخص شده از بيمارستان در بوپال.

از همه مهمتر ایندور و بوپال در میان نخست COVID-19 نقاط مهم نه تنها در MP بلکه در کشور است.

در بوپال در حالی که شش جدید کروناویروس مثبت بيماران گزارش شده در شنبه بيماران ترخيص شده در همان روز 26 بود که بیش از چهار برابر بیشتر از جدید موارد مثبت گزارش شده در روز است.

زمان ترخيص بيماران شامل 12 روز نوزاد دختر که تست مثبت همراه با مادر خود را چند روز به عقب.

اگر آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت در میان و سپس تعداد بيماران ترخيص شده تا کنون از بیمارستان در کشور در حال 22 درصد از زمان مثبت بيماران یافته بود که در 2788 در روز شنبه.

در ضمن شش مرگ و میر بیشتر از بستری COVID-19 بيمار گزارش شده طی 24 ساعت گذشته از جمله هر دو در ایندور و اوجائین گرفتن مجموع تعداد مرگ تا کنون در دولت به 151 بود که 5.40 درصد از 2788 موارد مثبت گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de