بیان اخبار سرویس

PUNE: پس از تهدید نامه ای از افراطی Hindutva سازمان Patitpavan مدرن در پونا بود مجبور به انصراف از برنامه ریزی برنامه در روز شنبه برای بزرگداشت سالگرد 150 از مهاتما گاندی در پونا.

Tushar گاندی بزرگ-نوه مهاتما گاندی ارسال پیام در رسانه های اجتماعی, “امروز, مدرن, کالج پونا بود مجبور به انصراف از برنامه ریزی برای فردا جشن سالگرد 150 از Bapu زیرا آنها دعوت من Patitpavan Sanstha تهدید به اخلال در برنامه اگر من در حال حاضر. این گلی Maro باند در عمل” گاندی توییتی.

Gajanan Ekbote رئیس آموزش و پرورش پیشرو جامعه اجرا می شود که مدرن در پونا گفت که این کالج است در برابر گاندی ایدئولوژی است. “من تا به حال صحبت با Tushar گاندی در اواخر شب پنج شنبه و اطلاع از جزئیات بیشتر از نامه های تهدید. ما برنامه ریزی شده اند به ترتیب Tushar گاندی سخنرانی در 15 روز آینده در دانشگاه های ما. ما نه در برابر مهاتما گاندی است. گاندی است که بخشی از دانشگاه های ما درسی و مطالعه” Ekbote روشن.

با این حال فعالان اجتماعی محکوم عمل دانشگاه و مدیریت آن برای cowing پایین به فشار Hindutva سازمان مانند Patitpavan. “کنگره-NCP حکومت ماها Vikas Aghadi دولت وجود دارد اما آنها موفق به ارائه امنیت به Tushar گاندی. این یک عمل شرم آور” گفت: فعال اجتماعی کومار Saptarshi.

Ekbote گفت که یک دانش آموز عضو Patitpavan سازمان نشان داد که تصویری از Tushar بحث سخنرانی و درخواست آنها را اجازه نمی دهد چنین بحث فرد برای ارائه یک سخنرانی. “اگر Tushar گاندی سخنرانی لغو شده است و سپس آنها را تهدید کردند در کالج. برای امتحانات دوره های دیگر می رویم. ما نمی خواهیم وضعیت نظم و قانون به آشفته. بنابراین به عنوان یک اقدام احتیاطی توجه داشته باشید این تصمیم گرفته شده است” Ekbote گفت.

دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh گفت که او را پرس و جو از این حادثه و اقدامات گرفته خواهد شد در برابر گناه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de