دنبال coronavirus مستند با صبر و شکیبایی: تا وزیر یوگی Adityanath

توسط سرپرستان

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفت که صبر یک فرد است که بزرگترین در فاجعه است. خیلی دنبال این مستند با صبر آن خواهد بود مفید برای کشور است.

روز جمعه وزیر بود در تعامل با کارگران مهاجر از طریق ویدئو کنفرانس. این کارگران مجبور به بازگشت از کشورهای دیگر. در طول تعامل Adityanath تبریک گفت و آنها را در روز کارگر و گفت که زمانی که هیچ درمانی برای این بیماری پیشگیری می شود و تنها درمان است. همان است که در مورد کوروناویروس. بسیاری از گام های موثر برداشته شده تحت رهبری نخست وزیر نارندرا مودی برای کنترل گسترش ویروس است که منجر به نتایج مثبت است. خیلی دنبال این مستند با صبر و شکیبایی او گفت:.

همچنین بخوانید: گرفتن کوتاه کردن مو در آرایشگاه هنوز هم بدون هیچ اما استراحت هند استراحت. در اینجا محدودیت کاسته در مستند 3.0

وزیر گفت که این کشور موفق شده است در جلوگیری از گسترش عفونت کرونا. او گفت که بزرگترین تاثیر این مستند شده است در کارگران, کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران در نظر است که مودی اعلام کرد ‘نخست وزیر رفاه فقیر بسته’ که به نفع فقرا در سراسر کشور است.

Adityanath گفت که دولت در حال بازگرداندن کارگران مهاجر و کسانی که در حال کار در کشورهای دیگر خواهد بود به ارمغان آورد در یک روش مرحله به مرحله. تحت این بیش از 4 لاخ مردم آورده شده است تا کنون از Delhi Haryana و, Madhya Pradesh.

Durjan سینگ یک کارگر از جانسی گفت: “ما دریافت کرده اند هر دو کمک های اولیه و مواد غذایی سبوس دار است. با تشکر از شما برای کمک به ما در چنین وضعیت بحران”.

Amar کش شارما از بربنکی که با این نسخهها کار به عنوان یک ماسون گفت: “ما شاهد بوده تا حالا که پلیس استفاده می شود برای آوردن حکم را ایجاد کرد اما تحت حکومت خود را به پلیس آوردن غذا و دارو در حال حاضر Ramrajya آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im