‘به دنبال توافق پروتکل برای مدیریت مرزی’: هند می فرستد پیام روشن به چین در ماراتن نظامی ایران

توسط PTI

دهلی نو: هندی نظامی منتقل و یک “بسیار روشن” پیام به ارتش چین در طول نزدیک به 15 ساعت-مذاکرات طولانی که status quo ante باید بازسازی در شرق لاداخ و از آن خواهد شد که به دنبال توافق طرفین پروتکل برای مدیریت مرزی برای بازگرداندن صلح و آرامش در امتداد خط کنترل واقعی منابع دولت در روز چهارشنبه گفت:.

در طول دوره شدید و پیچیده مذاکرات میان فرماندهان ارشد این دو ارتش به پایان رسید که در 2 صبح چهارشنبه دقایقی پیش نیز مطلع چینی PLA در مورد “خطوط قرمز” و انتقال که تعهد شد تا حد زیادی در چین به بهبود وضعیت کلی در منطقه ابراز نگرانی کرد.

دو طرف توافق کردند که در برخی از روش های برای نورد بعدی فاز متارکه و انتظار می رود برای دریافت در تماس با یکدیگر پس از بحث در مورد توافق نقاط با مقامات بالاتر از هر دو طرف این منابع گفت.

چهارمین دور از Lt General-سطح مذاکرات آغاز شد در حدود ساعت 11 صبح روز سه شنبه در تعیین نقطه جلسه در Chushul در سمتی از لاک گفتند.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از نتیجه مذاکرات.

هندی هیئت به رهبری Lt Gen Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه در حالی که طرف چینی بود به ریاست سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه است.

فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane بود مطلع درباره جزئیات مذاکرات زیر که او مذاکراتی با مقامات ارشد نظامی و افسران.

او برنامه ریزی شده است به برگزاری جلسه دیگری با تعدادی از مقامات ارشد نظامی افسران و بعد در روز.

روز سه شنبه بحث شد طولانی ترین مذاکرات بین دو ارتش پس از تنش بن بست آغاز شد که در مارس 5.

دور سوم Lt General-سطح مذاکرات در تاریخ 30 ژوئن 12 ساعت به طول انجامید.

در این دور دو طرف توافق کردند “سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه” د-تشدید به عنوان یک “اولویت” برای پایان دادن به بن بست.

این منابع گفت: تمرکز اصلی آخرین دور شد و در حال تهیه یک چارچوب برای “محدود به زمان و قابل اثبات” عدم مشارکت روند از تمام نقاط اصطکاک مانند Pangong Tso و Depsang و عقب کشیدن تعداد زیادی از نیروهای نظامی و سلاح های از عقب پایگاه در امتداد لاک به عنوان بخشی از روش های بیشتر de-esalation.

“آن را به وضوح منتقل به چین است که از آن باید به دنبال تمام مقررات مربوط موافقت نامه ها و پروتکل های حاکم بر مدیریت از مرز توسط هر دو طرف” گفتند.

سمت هند اصرار بر “کل مرمت” از وضعیت موجود حول و حوش در تمام مناطق شرق لاداخ قبل از مه 5 هنگامی که بن بست آغاز شد و پس از یک درگیری میان نیروهای دو کشور در Pangong Tso گفتند.

هندی هیئت نیز منتقل نگرانی چین “ادعای جدید خطوط” در منطقه و اصرار داشت که پکن باید به رعایت زودتر چارچوب در انجام گشت زنی در این مناطق ابراز نگرانی کرد.

مذاکرات صورت گرفت روز پس از اجرای اولین فاز متارکه روند از درگیری.

چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) در حال حاضر به اتمام عقب کشیدن نیروهای نظامی از Gogra, چشمه های آب گرم و Galwan دره و به طور قابل توجهی نازک کردن حضور خود در ridgeline از چهار انگشت در Pangong Tso منطقه در گذشته یک هفته به عنوان درخواست هند است.

در خط با توافق طرفین تصمیم دو طرف ایجاد حداقل یک منطقه حائل از سه کیلومتر در بسیاری از درگیری های که در آن آنها قفل شده است و در یک بن بست.

این فرایند رسمی از متارکه از نیروهای نظامی آغاز شد و در ژوئن 6, یک روز پس از نزدیک به دو ساعت تلفنی مکالمه بین مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی در راه برای پایین آوردن تنش در این منطقه است.

دور اول Lt General مذاکرات در ماه ژوئن برگزار شد 6 که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره.

وضعیت بدتر شده پس از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن به عنوان دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد لاک.

دومین دور از مذاکرات صورت گرفت در 22 ژوئن.

هندی و چینی ارتش قفل شده بودند در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای بیش از هشت هفته پس ممکن است 5.

تنش تشدید منیفولد پس از درگیری های خشونت آمیز در Galwan دره که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات.

با توجه به اطلاعاتی آمریکا گزارش تعداد تلفات در طرف چینی بود 35.

پس از Galwan دره, حادثه, دولت داده شده, نیروهای مسلح “آزادی کامل” به “خور” پاسخ به هر, چینی, حادثه ناگوار در طول لاک.

ارتش ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای اضافی به جلو مکان در امتداد مرز پس از درگیری.

جنگنده ها نیز منتقل سیستم های دفاع هوایی و همچنین به عنوان یک تعداد قابل ملاحظه ای از خود را در خط مقدم مبارزه با جت ها و هلیکوپتر حمله به چند کلید هوایی پایگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im