FO, سخنگوی عایشه Farooqui در توییتر اعلام کرد که آن را ایجاد کرده است یک خط تلفن به منظور تسهیل پدر و مادر یا نگهبان از دانش آموزان پاکستانی– فایل عکس

اسلام آباد: خارجی روز شنبه گفت که آن را ایجاد کرده است یک خط تلفن به منظور تسهیل در ارتباط با رشته پاکستانی دانش آموزان و اعضای جامعه در چین coronavirus-آمار ووهان.

توسعه یک روز پس از دادگاه عالی اسلام آباد شنیده می شود یک درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر از دانش آموزان پاکستانی گیر در چین است. دادگاه عالی در حالی که حاکی از این است که آن را نمی خواهد از تداخل با سیاست های دولت بود از دولت خواسته به ارائه بتن اطمینان را به خانواده های کسانی که تحت تاثیر قرار است.

امروز FO سخنگوی عایشه Farooqui در توییتر اعلام کرد که آن را به حال تاسیس یک خط تلفن به منظور تسهیل پدر و مادر یا نگهبان از دانش آموزان پاکستانی.

قبلا به دانش آموزان پاکستانی در چین گفته بود که آنها وحشت زده شدند و “نگهداری در یک اتاق.” آن را آموخته است که تعداد کمی از دانش آموزان تا به حال تست شده برای coronavirus میان هیستری که در حال گسترش در سراسر جهان است.

در طول دادرسی در جمعه IHC عدالت Minallah به اطلاع مقامات دولتی که به دانش آموزان پاکستانی خود رسیده بود به دادگاه برای کمک به.

“دانش آموزان حاضر در چین در حال تجربه شدید استرس روانی” قاضی گفته مقامات در حال حاضر.

دولت نماینده به دادگاه اطلاع داد که پاکستان تا به حال تشکیل یک گروه کاری مشترک با دولت چین به حل و فصل دانشجويان مسائل. او اضافه کرد که دولت در تلاش برای حل و فصل همه نارضایتی به بهترین توانایی خود.

در همان جلسه و عدالت Minallah از دولت خواسته که چرا آن را به حال تخلیه پاکستان دانش آموزان در چین است.

به این مدیر کل وزارت امور خارجه در پاسخ گفت: دولت چین توصیه شده بود در برابر تخلیه دانش آموزان به عنوان آنها می تواند یک خطر برای مردم در پاکستان است.

عدالت Minallah اعلام کرد که دانش آموزانی که فرستاده او تشخیص داده شده اند و با کروناویروس و خواسته اند که اگر آنها را نیز در گیر شود چین تا آوریل است.

“دادگاه نمی خواهد دخالت در سیاست مهم دولت اظهار داشت:” IHC برتر قضاوت کند. اما او روشن ساخته است که دولت باید حداقل رضایت خانواده ها از آن دانش آموزان است.

این مقام وزارت خارجه در حال حاضر به دادگاه گفت که پاکستان در حال حاضر با ارسال دو دیپلمات ها به ویروس-آمار شهرستان به منظور بررسی مشکلات مواجه توسط دانش آموزان پاکستانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو