FM قریشی می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد مسئله کشمیر با مودی

وزیر امور خارجه Shah Mahmood Qureshi. AFP

اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز دوشنبه گفت که این یک “فرصت طلایی” برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد موضوع کشمیر تحت اشغال هند رئیس جمهور نارندرا.

وزیر امور خارجه گفت: رئیس جمهور نسبت ناروا گفته بود که او می خواهم در مورد اشغال کشمیر با مودی. او گفت که وضعیت این سرزمین مورد مناقشه خوب نبود به عنوان منطقه تحت مستند حتی پس از 200 روز است.

“آیا این باقی می ماند نامحدود مستند? آنها [مقامات هندی] در ادامه به پایمال کردن حقوق مردم کشمیر? تا زمانی که” او فکر.

قریشی گفت که با وجود هند استکبار وجود دارد صدای در کشور که رو به افزایش در برابر مودی به عنوان آنها فکر می کردند که هند از نهرو و گاندی در معرض خطر از وقت دولت هند.

او گفت که هند جنایات در کشمیر تحت اشغال و خونریزی و کشتار که تا به حال صورت گرفته در دره نمی تواند جاروب زیر فرش.

وزیر امور خارجه گفت که هند یک بازار بزرگ و ما می خواستیم به تجارت با دهلی نو است. او گفت که تجارت جدید گزینه نیز شروع به دست آوردن زمین در پاکستان و ما باید به یاد داشته باشید این است.

“جدا از جنوب آسیا و همچنین آسیای جنوب غربی که در آن پاکستان می تواند نقش حیاتی,” او گفت:.

خبرگزاری فرانسه می افزاید: تهمت وارد هند در اوایل روز دوشنبه برای ازدواج خود سفر به کشور. رئیس جمهور همراه بود با Melania, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و برنج از دولت او گزارش هند اکسپرس.

در طول سخنرانی خود رئیس جمهور آمریکا گفت که نشانه هایی از پیشرفت را با ما ارتباط با پاکستان در حال ظهور بودند. “روابط ما با پاکستان بسیار خوب است. با تشکر از این تلاش های ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از پیشرفت را با پاکستان و ما امیدواریم برای کاهش تنش بیشتر ثبات و آینده هماهنگی برای تمام کشورهای جنوب آسیا” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>