FM قریشی صدای حمایت PM عمران تقاضا برای لغو تحریم ایران


اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در شنبه تکرار نخست وزیر عمران خان خواستار پایان تحریم ها علیه ایران, به عنوان رمان coronavirus ادامه به ادعای قربانیان در ایران و تحت تاثیر قرار مردم در پاکستان است.

وزیر امور خارجه خطاب به همتای آلمانی خود Heiko Maas بیش از این گوشی که در آن او ابراز نگرانی ایران از وضعیت. او گفت که ایران در مواجهه با شرایط دشوار و تحریم های اقتصادی علیه ایران شد و ساخت آن را دشوار برای کشور شامل coronavirus.

FM قریشی گفت که ایران نیاز دارویی, داروهای هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای مقابله با این بیماری همه گیر. او گفت که تحریم های اقتصادی مطرح شده علیه ایران شدند ساختن آن دشوار برای کشور به انجام این کار.

او خواست جهانی برای ایجاد وحدت در صفوف آن به مبارزه با ویروس است که ادعا کرده بیش از 10000 زندگی در سراسر جهان و آلوده بیش از 200 ، 000.

Maas از سوی دیگر اطلاع قریشی که 68,000 آلمانی ها شده بود تحت تاثیر coronavirus و 68 فوت کرده است. او گفت که G-7 کنفرانس و اتحادیه اروپا در نشست وزیران خارجه قرار بود که برگزار شد و طی آن تحریم های اقتصادی علیه ایران بحث خواهد شد.

لغو تحریم ها علیه ایران: PM عمران

روز جمعه نخست وزیر عمران خان خواست جامعه بین المللی برای لغو تحریم ها از coronavirus-آمار ایران به عنوان کشور همچنان ادامه دارد به گزارش مرگ و میر و affectees از عفونت است.

PM عمران نیست حسن روحانی رئیس جمهور ایران به او نوشت و درخواست کمک در برخورد با رمان شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 1,433 مردم در ایران است.

“من می خواهم استرس و اصرار به جامعه بین المللی برای لغو تحریم ها علیه ایران,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“این بسیار ناعادلانه آنها در برخورد با چنین شیوع بزرگ در یک طرف و از طرف دیگر آنها در مواجهه با تحریم های بین المللی.”

امور خارجه پاکستان دفتر نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در ایران نامه ای به خان.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گرفته بود به توییتر در روز سه شنبه می گویند که ما تحریم شد “خدشه” توانایی ایران در مبارزه با COVID-19 بیماری است.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا خارج از برجسته ایران و شروع reimposing مجازات تحریم ها علیه ایران در سال 2018 مسدود کردن معاملات بانکی و فروش نفت در میان بخش های دیگر.

تنش ها را soured بیشتر از ما ترور سردار ایرانی قاسم سلیمانی در ژانویه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>