FM قریشی می گوید دولت را اولویت اول این است که برای آوردن پاکستانی در رشته حمل و نقل

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی. عکس: فایل

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: دولت اولویت اول را به پاکستانی ها گیر در حمل و نقل پس از هماهنگی ملی کمیته مجاز به بازگرداندن عملیات پرواز.

“دولت خواهد شد به تدریج بازگرداندن پاکستانی گیر کرده در خارج از کشور” قریشی گفت. “کمیته هماهنگی ملی در روز چهارشنبه به تصویب مرمت 17 پرواز. یک برنامه پرواز برای پروازهای بین المللی شده است اعلام کرد از آوریل 4 تا 11.

وزیر امور خارجه گفت: دولت اولویت اول بود برای بازگرداندن پاکستانی رشته در حمل و نقل. “کسانی که با منقضی شدن ویزا ما اولویت دوم و پس از آن کسانی که پاکستانی ها و دانش آموزانی که در حال انتظار در کشورهای خارجی برای بازگشت به کشور خواهد بود تخلیه” او اشاره کرد.

قریشی افزود که همه مسافران پس از رسیدن در این کشور می تواند از طریق یک تاج تست در فرودگاه بنابراین تست و قرنطینه ظرفیت می شد افزایش یافته است.

“اگر این پروتکل است که به شدت اجرا شود ما فکر می کنم در مورد از سرگیری پرواز برای کراچی به عنوان خوب,” او گفت:.

یک روز پیش خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) اجازه داده بود به بخشی از رزومه خود عملیات پرواز برای کمک به بازگرداندن شهروندان رشته در خارج از کشور.

در اولین مرحله از عملیات PIA به ارمغان خواهد آورد به تعداد محدودی از پاکستان مسافران یک سخنگوی حامل ملی گفت: در یک اطلاعیه.

PIA را در ابتدا پرواز رشته مسافران از کانادا و انگلستان بودند که به معنای سفر به کراچی لاهور و اسلام آباد سخنگوی گفت.

محدود عملیات پرواز از تورنتو به سر در مارس 3, در حالی که عملیات از سر گرفته خواهد شد در مارس 4.

همه پروازهای بازگشت خواهد شد در ابتدا زمین در اسلام آباد فرودگاه سخنگوی گفت. یک بار پرواز زمین, همه مسافران تست خواهد شد در سالن فرودگاه و انتقال به هتل محلی برای شش ساعت.

پاکستان گسترش تعلیق بین المللی, پروازهای داخلی تا مارس 11

به طور جداگانه از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) روز چهارشنبه گفت: آن را به حال تعلیق همه مسافر پرواز عملیات تا نیمه شب 11 آوریل.

“تنها استثنا خواهد بود دیپلماتیک ویژه/باربری پرواز و پرواز حامل ملی به/از پاکستان برگزاری ویژه تاییدیه از مرجع صالح برای رشته حمل و نقل مسافران کردند.”

در یک جداگانه جزوه های کا گفت: “دولت پاکستان تصمیم گرفته است برای گسترش تعلیق از انواع داخلی برنامه ریزی شده/غیر برنامه ریزی شده, اجاره, هواپیمای خصوصی و عمومی عملیات حمل و نقل هوایی تا 11 آوریل سال 2020 2359 PST.”

اما داخلی عملیات پرواز به/از فرودگاه بین المللی اسلام آباد برای گلگت و اسکاردو فرودگاه ادامه خواهد داد همانطور که در حالت عادی عملیات در این بیانیه عنوان خوانده شده.

“تنها معافیت به بالا خواهد بود و محموله ویژه پروازهای موضوع لازم برای ترخیص کالا از گمرک” به کا گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im