FM قریشی رد هندی وزیر دفاع بیانیه در IoK موضوع


اسلام آباد: در حالی که در پاسخ به یک بیانیه توسط وزیر دفاع Rajnath Singh, وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز دوشنبه گفت: این یک تصور غلط است که کشمیری ایستاده بود با دهلی نو است.

رد کردن این بیانیه توسط سینگ وزیر امور خارجه گفت که کشمیری منفور دولت هند برای سیاست های خود و در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“اگر او [هند وزیر دفاع] فکر می کند که کشمیری با او هستند, پس از آن من او را دعوت به آمدن به مظفرآباد آمده وجود دارد و ببینید که چگونه بسیاری از کشمیری با او موافق,” قریشی افزود که رئیس جمهوری باید دعوت مقامات پاکستانی به سرینگر برای دیدن تصویر واقعی.

وی افزود مودی-led رژیم رنج می برد از سوء تفاهم در نتیجه همه چیز روشن خواهد شد-پس از به دنبال نظرات کشمیری در این موضوع.

به طور جداگانه در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در اوایل امروز وزیر امور خارجه گفت: وجود خواهد داشت بدون تغییر حتی اگر هند می شود یک عضو ملل متحد از شورای امنیت به سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) است که به خوبی مطلع در مورد پاکستان دستور کار و موضع در مورد صلح منطقه ای.

“ما احترام به قطعنامه های سازمان ملل بر خلاف هند که بی احترامی قطعنامه در همه, انجمن, جهانی و سازمان ملل متحد کمسیون حقوق بشر باید متوجه چنین نقض” وزیر گفت.

او در ادامه گفت: “ما انتظار داشتند که پس از همه گیر جهانی هند را سهولت وحشیانه مستند و کاهش ظلم و ستم در منطقه برگزار شد از Kasmir اما چیزی که اتفاق افتاده.”

“در سرینگر تظاهرات تسخیر کرده بودند با ارتباطات خاموشی اما جهان هنوز هم به یاد کا [تابعیت متمم قانون] مواج تظاهرات در دهلی نو” قریشی گفت.

با اشاره به هند اختلافات با چین در Ladakh وزیر پس از آن مطرح شده سوال پرسیدن که همسایه شهرستان راضی شد با زمان سیاست خارجی دهلی نو.

“در حالی که دفاع از Hindutva سیاست هند نادیده گرفته شده معتبر مرجع تخصصی مانند سارک و به طور مداوم تهدید صلح منطقه ای” وزیر نگهداری می شود.

پاکستان روز یکشنبه تا به حال خواسته دولت هند به فورا حذف تمام محدودیت ها در کشمیر تحت اشغال هند برداشت نیروهای اشغالگر و لغو قوانین سخت گیرانه وجود دارد به جای سرگرم کننده بیشتر توهم در مورد Azad, Jammu, and Kashmir (AJK).

در حالی که به شدت رد هندی وزیر دفاع را “توهم سخنان” از طریق یک آدرس ویدیویی به “جامو Jan Samvad رالی” در مورد AJK و وضعیت در IOJ&K, سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بیانیه جلوه دیگری از BJP دولت هذیان مورد AJK و علاج وسواس با پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر