FM قریشی بازیابی از coronavirus می پردازد ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران

وزیر امور خارجه قریشی می پردازد ادای احترام به بهداشت و درمان کشور و خط مقدم کارگران به عنوان ستون فقرات در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. عکس: فایل

اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به اشتراک گذاشته شده در روز جمعه که او بهبود از coronavirus و دوباره از امروز (جمعه).

در نظر گرفتن به, توییتر وزیر خارجه ادای احترام به پاکستان بهداشت و درمان و کارگران خط مقدم بودن این کشور را “ستون فقرات در مبارزه با این بیماری همه گیر با یکصدمین تعهد و فداکاری”.

“با تشکر از همه شما برای شما آرزوهای خوب و پشتیبانی. من خوش شانس هستم, به پشت در دفتر پست امروز #COVID. من ادای احترام به پاکستان بهداشت و درمان و کارگران خط مقدم بودن ستون فقرات ما در مبارزه با این بیماری همه گیر با یکصدمین تعهد و فداکاری است. من به شما درود می فرستم” وزیر در توییتر نوشت.

در جولای 13, شاه محمود قریشی گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و رفت و به خود انزوا.

همچنین بخوانید: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

وزیر امور خارجه در یک صدای جیر جیر گفته بود: “این بعد از ظهر من احساس یک تب خفیف و بلافاصله قرنطینه خودم در خانه. من در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19.”

وزیر امور خارجه می پیوندد, در میان بسیاری دیگر وزیر فدرال برای راه آهن شیخ رشید احمد و PML-N جمهور Shehbaz Sharif هم که تست مثبت اما پس از بهبود از coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>