اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان را به آدرس مجلس جلسه مشترک تاریخی و اضافه کرد که اسلام آباد روابط با Kaula Lampur و آنکارا بی پیرایه باقی مانده.

پرداختن مفصل پايه بلند كن بادي همراه با SAPM Dr Firdous Awan او گفت: “اردوغان در سفر به پاکستان است اذعان این واقعیت است که پاکستان و ترکیه ادامه خواهد داد و به روابط تاریخی.”

قدردانی Edrogan برای حمایت خود را در پاکستان در کشمیر باعث FM قریشی با بیان این که رئیس جمهور ترکیه موضع در کشمیر بی نظیر بود و که او آشکارا به حمایت اسلام آباد در این زمینه است.

“ترکیه و پاکستان باید به یک اجماع استراتژیک اقتصادی در چارچوب و توافق کرده اند که پس از 71 نقطه پلان” قریشی اضافه شده است. “رئیس جمهور ترکیه امضا کرده است و در 13 یاداشت تفاهم.”

وزیر امور خارجه به ذکر است که “دو کار جدید گروه دفاع و آب و کشاورزی — تشکیل شده اند.”

نخست وزیر عمران خان و اردوغان را امضا کرده بود یک اطلاعیه مشترک, او گفت:. “ما باید به نوبه خود Pak-Turk دوستی به یک مشارکت اقتصادی.”

ترکیه رئیس جمهور قریشی توضیح داد: تا به حال نیز مطمئن پاکستان از حمایت خود را در مسائل مربوط به Financial Action Task Force (FATF) که اردوغان از طریق اظهارات او تا به حال برنده پاکستانی قلب مردم است.

اردوغان حرکت از پاکستان

رئیس جمهور ترکیه رفتگان از پاکستان اواخر روز شنبه, انعقاد دو روز بازدید. او در اسلام آباد با همسرش, Emine و یک هیئت متشکل از ترکیه و جامعه کسب و کار و مقامات ارشد دولتی.

در آدرس خود را به پاکستان پارلمان پیش از آن در روز اردوغان گفته بود او بود و خدا را شکر تا به حال این فرصت را به یک آدرس به ملت.

“من خدا را شکر برای این فرصت. من خدا را شکر به هر یک از شما به صورت جداگانه برای اجازه دادن به من به آدرس این جلسه مشترک مجلس,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو