FM قریشی بحث COVID-19 کشمیر موضوع را با همتای روسی


وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی بحث با countepart سرگئی لاوروف طیف وسیعی از مسائل از جمله COVID-19 همه گیر و انشعابات آن در منطقه کشورها و مداوم خشونت توسط نیروهای اشغالگر در کشمیر.

“مسائل مربوط به منافع متقابل از جمله COVID-19 همه گیر و همکاری در مجامع و چشم انداز افزایش همکاری های دو جانبه و مسائل منطقه ای مورد بحث قرار گرفت توسط هر دو وزرای” خواندن یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط theForeign دفتر (FO).

تکرار کرد که پاکستان در نظر گرفته شده روسیه به عنوان یک شریک مهم و مورد نظر برای ایجاد دراز مدت و چند بعدی با همکاری کشور قریشی ارائه پیام تسلیت از دست دادن ارزش زندگی در روسیه با توجه به در حال جهانی همه گیر.

در پاسخ وزیر خارجه لاوروف همچنین ابراز همبستگی با پاکستان در تلاش های خود برای مبارزه با شیوع.

در طول تبادل نظر در توسعه اجتماعی و اقتصادی پیامدهای ویروس قریشی مطلع لاوروف نخست وزیر عمران خان تماس برای بدهی برای کشورهای در حال توسعه.

“هماهنگ و جامع از اقدامات ضروری برای ایجاد مالی فضای مورد نیاز کشورهای در حال توسعه برای مقابله با اثرات اجتماعی و اقتصادی از Covid-19” او گفت:.

ریختن نور را در وضعیت فعلی در هند-اشغال کشمیر قریشی ابلاغ نگرانی عمیق خود را بیش از این ادامه دو مستند و همچنین تشدید نظامی سرکوب توسط نیروهای اشغالگر و تلاش برای تغییر ساختار جمعیتی این سرزمین اشغال شده است.

“گام های فوری مورد نیاز برای رسیدگی به وضعیت قبر” وزیر تاکید کرد.

مجددا بر حمایت پاکستان از افغانستان به رهبری و مالکیت افغان صلح قریشی بر اهمیت فراگیر داخل افغانستان مذاکرات به عنوان تنها راه برای ایجاد صلح پایدار و امنیت در کشور است.

با توجه به این بیانیه گفت: “دو وزیران خارجه توافق در حفظ مشاوره به عنوان بخشی از تلاش های منطقه ای برای حمایت از روند صلح افغانستان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de