ايميل مستند صدها نفر جمع آوری به جشن Ram Navami در بنگال

توسط PTI

کلکته: در میان شعار های ‘Jai روپیه Ram,’ صدها نفر از جانبازان مونتاژ در معابد در بخش های مختلف ایالت بنگال غربی به مناسبت Ram Navami در پنجشنبه دادن شست اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای تجویز شده توسط دولت در حال انجام در سراسر کشور مستند دوره است.

صف های طولانی از جانبازان دیده می شد در خارج از معابد در سراسر کشور در حالی سالانه Ram Navami تظاهرات بودند برگزار شد و در این سال به عنوان VHP و دیگر زعفران گروه را به نام کردن برنامه ها با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

مردم در تعداد زیادی دیده می شد تکاپوی خارج معابد در مناطق مختلف و به دنبال نعمت از خداوند Ram’ برای رهایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس زودتر از بعد.

پلیس در چند منطقه خواسته جانبازان به بازگشت به خانه بلافاصله پس از ارائه pujas و به آنها دستور داد تا برای جلوگیری از تجمعات و به شدت به دنبال اجتماعی فاصله هنجارهای یک افسر ارشد گفت.

دنبال COVD-19 روز رسانی های زنده در اینجا

اجتماعات بزرگ دیده می شد در خارج بسیاری از معابد در Beliaghata و Maniktala منطقه در شرق شهر.

کلکته پلیس نیز خواسته کشیش از Ram معابد به موقف اجتماعی فاصله و نه اجازه می دهد نصب و راه اندازی از جانبازان خارج از معابد.

دروازه بسیاری از معابد بسته شد و جانبازان خواسته شد برای ایستادن در صف حفظ فاصله ایمن از هر یک از دیگر, یک افسر ارشد پلیس شهر گفت.

شماری از پرسنل پلیس مورد حمله قرار گرفتند و وسایل نقلیه خود بودند غارت توسط مردم محلی در Goaltore منطقه غرب Midnapore برای متوقف کردن آنها را به جمع آوری در یک غرفه چای, یک افسر ارشد پلیس منطقه گفت.

دو پولیس کشته شدند به شدت مجروح و بستری در بیمارستان, او گفت:. یک جیره صاحب مغازه در Birbhum منطقه نیز مورد ضرب و شتم شدید مردم پس از سهام foodgrains خشک در خروجی.

“ما شده اند ایستاده در اینجا از صبح و در حال حاضر جیره صاحب مغازه گفت این است که هیچ سهام. او با گفتن دروغ و انباشت اشیاء بدست آمده است تا سهام خود را در godown” یک ساکن محلی ادعا.

به عنوان 21 روز در سراسر کشور مستند وارد نهمین روز شنبه مردم در بخش های مختلف دولت دیده می شد jostling در بازار و جیره مغازه ها برای خرید اقلام ضروری نقض محدودیت سفارش.

در نقاط مختلف کشور به ویژه در مناطق مانند Burdwan, Purulia, Bankura, غرب, Midnapore, Birbhum, مردم ایستاده بود در خارج از مغازه ها در مجاورت با وجود چند درخواست از دولت محلی و اجتماعی را حفظ فاصله.

غرب بنگال دولت اعلام کرده است که رایگان جیره برای بیش از 7.5 کرور مردم در دولت تا سپتامبر این سال در پی شیوع کروناویروس.

در کلکته و سایر مناطق, مردم دیده می شد تقلا در رسانه های عمومی سیستم توزیع به انبار اقلام ضروری هجوم اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

جنوب دام دام شهرداری عضو شورا Abhijit میترا در زمان ابتکار عمل را به تامین جیره غذایی و ملزومات برای هر خانوار در محل برای اطمینان حاصل شود که مردم نمی آیند در خیابان ها.

“من خواسته اند ما کادر برای رسیدن به هر خانوار و بررسی نیازهای خود و عرضه ملزومات است. این اطمینان را به مردم به ماندن در خانه های خود” میترا گفت.

دو COVID-19 موارد گزارش شده تا کنون از این شهرداری در منطقه است. اما وسایل نقلیه خصوصی شد خاموش در جاده ها در حالی که همه کسب و کار و موسسات محرومیت کسانی که در برخورد با کالاهای اساسی, بسته شدند.

عمده ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه ها و فرودگاه عینک خلوت نگاه در حال انجام lockdown. تنها چند وسایل نقلیه پلیس و کسانی که در ارتباط با خدمات اورژانس دیده می شد در جاده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>