فلوریدا مردی که خریداری $320K لامبورگینی با کروناویروس بودجه امداد است که با اتهام تقلب

صاحب یک فلوریدا شرکت در حال حرکت بود دستگیر دوشنبه و سه متهم با استفاده از coronavirus امداد بودجه برای خرید وسایل شخصی از جمله $320,000 لامبورگینی.

دیوید هاینز, 29 متهم شد با متقلبانه به دست آوردن $3.9 میلیون وام زیر چک حفاظت از برنامه که کنگره تصویب برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک پرداخت کارکنان و اجاره با توجه به موانع اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

جنایی شکایت در دادگاه فدرال در میامی می گوید که Hines ادعا کرد که او تا به حال 70 کارکنان در شرکت های مختلف و پرداخت بیش از 4 میلیون دلار در حقوق و دستمزد در هر ماه.

Hines کاربردی برای $13.5 میلیون دلار وام به طور کلی با توجه به استشهاد از برایان Masmela آمریکا پستی بازرس.

با توجه به Masmela, Hines دروغ در مورد شرکت خود حقوق و دستمزد نیاز و با استفاده از درآمد حاصل از وام برای خرید ماشین ورزشی تعطیلات طلا و جواهر و لباس. صورتحساب های بانکی نشان می دهد که Hines چندین برداشت پول نقد کمتر از $10,000. او همچنین نوشت: چک به افراد مختلف از جمله 30.000 دلار برای کسی که به عنوان “مادر” است. (مرتبط: میلیون ها نفر در Coronavirus امداد وام به چینی شرکت املاک و مستغلات در مرکز FBI رشوه پروب)

US President Donald Trump speaks after signing the Paycheck Protection Program and Health Care Enhancement Act in the Oval Office of the White House in Washington, DC, on April 24, 2020. With trump are (L-R) US Secretary of the Treasury Steve Mnuchin, US Republican Senator Roy Blunt of Missouri, Administrator of the Small Business Administration Jovita Carranza and House Minority Leader, Republican Representative Kevin McCarthy of California. - The $483 billion stimulus act will back small businesses on the brink of bankruptcy, and allocate more money for health-care providers and virus testing. (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند پس از امضای چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی بهبود قانون در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, DC 24 آوریل سال 2020 است. (OLIVIER DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ)

Masmela گفت: Hines بود “کمی به هیچ” هزینه های حقوق و دستمزد.

مقامات کشف و ضبط ماشین ورزشی و $3.4 میلیون نفر در Hines حساب بانکی وزارت دادگستری گفت: در بیانیه ای اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

وزارت دادگستری گفته است: “سرکوب تقلب در PPP برنامه. کنگره تصویب حدود 350 میلیارد دلار در وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و سایر هزینه های سربار. کسب و کار باید دو سال به پرداخت وام می تواند وام بخشوده در مجموع اگر آنها را صرف در یک دوره معینی از زمان.

دولتی دفتر پاسخگویی هشدار داد در یک گزارش در ژوئن 25 که PPP وام شد به احتمال زیاد به یک منبع اصلی از تقلب داده می شود. این سازمان گفت: “محدود پادمان و عدم به موقع و کامل هدایت و نظارت برنامه ریزی افزایش یافته و احتمال است که وام گیرندگان ممکن است سوء استفاده و یا نادرست دریافت وام, درآمد حاصل.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>