فلاش بک: به یاد داشته باشید که رسانه ها به سقوط در عشق با کیم جونگ سازمان ملل متحد است ؟

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر کیم یو جونگ اسیر رسانه های آمریکایی قلب در طول بازی های المپیک زمستانی 2018.

پیروی از رهبر کره شمالی گزارش سلامت ترساندن در پایان آوریل بسیاری از تعجب اگر خواهر او خواهد بود تا به عنوان رهبر کشور. آمریکا انتشارات ستایش کیم یو جونگ با سی ان ان نوشتن است که او “سرقت نشان می دهد در بازی های المپیک زمستانی.”

“اگر” رقص دیپلماتیک “بود یک رویداد در بازی های المپیک زمستانی, کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر کوچکتر خواهد بود مورد علاقه را به نفع خود طلا” سی ان ان نوشت: در سال 2018 است. (مرتبط: همه چیز درباره کیم یو جونگ, کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر)

این مقاله در ادامه به تماس او را “رهبر کره شمالی Ivanka Trump,” و اشاره کرد که او “نه تنها یک عضو قدرتمند کیم جونگ سازمان ملل متحد کابینت آشپزخانه, اما همچنین یک فویل به درک از کره شمالی به عنوان کهنه و نظامی.”

مقالات مانند سی ان ان به طور گسترده ای در دسترس در طول کیم یو جونگ را 2018 ظاهر با وجود این واقعیت است که او شده است کلیدی در ایجاد یک فرقه از شخصیت های اطراف کیم جونگ سازمان ملل متحد. او شناخته شده است به عنوان رهبر فعلی کره شمالی صنعا “وحشیانه” گروه تبلیغات CNS اخبار گزارش.

PYEONGCHANG-GUN, SOUTH KOREA - FEBRUARY 09: (EDITORS NOTE: Alternate crop of #916122914) Kim Yo Jong, sister of North Korean leader Kim Jong Un, arrives at the opening ceremony of the PyeongChang 2018 Winter Olympic Games at PyeongChang Olympic Stadium on February 9, 2018 in Pyeongchang-gun, South Korea. (Patrick Semansky - Pool /Getty Images)

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, می رسد در مراسم افتتاحیه PyeongChang 2018 بازی های المپیک زمستانی در PyeongChang استادیوم المپیک در فوریه 9, 2018 در Pyeongchang-اسلحه کره جنوبی. (پاتریک Semansky – استخر /گتی ایماژ)

The Daily Beast در زمان او 2018 ظاهر به عنوان یک فرصت برای مقایسه به Ivanka Trump, بیش از حد. کیم یو جونگ و Ivanka شد “قرعه کشی” در شرایط که موفق به کسب دیپلماتیک, بازی, با توجه به روزانه وحش.

“کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, اسیر قلب در طول بازی های المپیک زمستانی, مراسم افتتاحیه. او دوبله شد کره شمالی Ivanka سرقت نور افکن از استرن معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس بود که تحت دستور مستقیم به اجتناب شمال تبلیغ کمپین” نیوزویک نوشت.

این رسانه ها بودند که نه تنها آنهایی که به سقوط کیم یو جونگ. نیویورک تایمز بود که تیتر بخوانید “کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر در جذابیت گرفتن [معاون رئیس جمهور مایک] پنس را کانون توجه است.”

کیم یو جونگ و Ivanka را ظاهر شدند و بنا به گزارش ها کاملا متفاوت است. در حالی که Ivanka تا به حال بحث های طولانی و به نام دولت کره جنوبی برای قرار دادن “حداکثر فشار” در این کشور کیم یو جونگ تا حد زیادی فقط لبخند زد و سکوت. تنها واقعیت است که او نشان داد تا بخشی از همین رسانه ها او را دوست داشت, با توجه به یک op-ed از واشنگتن آزما.

“در عین حال خبرنگاران اعلام کرد کیم یو جونگ دیپلماتیک ‘برنده’ قبل از بازی تا به حال حتی به این نتیجه رسیدند و برخی از آنها هنوز هم آن را گفت:” واشنگتن آزما نوشت. “و همه به خاطر او نشان داد. چیزی به من می گوید کوچکتر کیم بود و اعلام کرد ‘برنده’ بدون در نظر گرفتن آنچه که او انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im