فلاش بک: جو بایدن: “چین نیست مشکل ما’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در سال گذشته که او گفت: رئیس جمهور سابق باراک اوباما در طول دولت او که “چین نیست مشکل ما” از یک موقعیت به احتمال زیاد به قرعه کشی های اضافی و موشکافی به این بیماری همه گیر کوروناویروس ميگيرد.

“من ملاقات تقریبا هر عمده رهبر جهان در 40 سال گذشته — نه اغراق واقع” احتمال دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در ماه اکتبر. “ما صحبت در مورد چین است. به من گفت: چین است که مشکل ما نیست. چین است که مشکل ما نیست و اگر ما سرمایه گذاری و به یاد داشته باشید که ما که هستیم. تصور کنید که وضعیت — من صرف زمان بیشتری را با چین بیش از هر رهبر جهان تا به حال قبل از من سمت چپ معاون ریاست جمهوری است.”

تماشا کنید:

معاون سابق رئیس جمهور رکورد در چین است که انتظار می رود به بازی نقش مهمی در 2020 انتخابات ریاست جمهوری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است چین برای نقش آن در بیماری همه گیر کوروناویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان. این ویروس در حال حاضر منجر به هزاران مرگ و میر در سراسر جهان و تعطیل کردن بخش های مهمی از اقتصاد جهانی است. (مربوط به: ‘بیگانه ستیزی’: جو بایدن انتقاد تهمت تماس Coronavirus یک ” خارجی ویروس)

در ضمن بایدن همواره رد این تصور که چین تهدیدی برای ایالات متحده گفتن نگران رای دهندگان در سال گذشته که کشور کمونیستی است “نه رقابت برای ما” و اضافه کرد که “آنها نه بد مردمی است.”

بایدن را در روابط خانواده به چین نیز به سوال آمده در طول چرخه انتخابات پس از یک Daily Caller, اخبار پایه و اساس بررسی انجام شده در سال گذشته متوجه شد که بایدن پسر شکارچی دریافت بیش از $700,000 از رووزمانت سنکا بوهای نیویورک-بر اساس مدیریت سرمایه شرکت با وابستگی مالی به یکی از چین در بانک ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>