سی ان ان صاحب نظران کریس Cillizza و برایان Stelter یک بار پیشنهاد وکیل مایکل Avenatti می تواند تبدیل به یک نیروی در سیاست آمریکا دو سال قبل از او در بر داشت به جرم تلاش برای گرفتن نایک.

سی ان ان صاحب نظران شناور امکان Avenatti برنده نامزدی حزب دموکرات را دو سال قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح. که امکان نقش برآب شد و پس از یک دادگاه مقاومت جنگجو به جرم تلاش برای لرزش پوشاک ورزشی ،

“اما اما اما اما: من گفت: من هرگز نمی گویم هرگز. بنابراین من نمی گویم Avenatti یک 0% شانس برنده شدن حزب دموکرات نامزدی” Cillizza نوشت: در یک ماه جولای 2018 مقاله با وزن شانس یک Avenatti ریاست جمهوری است.

“اما نمی توان آن را بسیار بالاتر از آن است,” او نوشت.

Avenatti مستقر نوع antics است که به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن شکست وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 Cillizza اضافه شده است. “Avenatti بسیار جدید ورود در صحنه فرهنگی,” او نوشت نشان می دهد که Avenatti نسبی تازگی می تواند صدمه دیده است شانس خود را.

دیگر سی ان ان و صاحب نظران و همچنین پیشنهاد Avenatti بود کالا را اجرا کنید. (مرتبط: Michael Avenatti مجرم در همه شمارش در نایک اخاذی آزمایشی)

“من نمی دانم که این چیز خوبی است که قدرت ستاره و تلویزیون زرنگ و دانا است که مورد نیاز برای این کار, اما من فکر می کنم آن است که” سی ان ان “منابع قابل اعتماد” میزبان Stelter گفت Avenatti در سال 2018 ،

او به رئیس جمهور سابق باراک اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نمونه هایی از افرادی که شروع به استفاده از قدرت به نفع خود.

Stelter افزود: “به دنبال به جلو به سال 2020 یکی از دلایلی که من را به طور جدی به عنوان یک مدعی است به دلیل حضور خود را در کابل news.” Stelter همچنین chasticized Avenatti برای به کارگیری آنچه که او به نام “Trumpian” تاکتیک برای از بین بردن خود را محافظه کار کرده است.

CNN Host of ‘Reliable Sources’ talks about how some people think President Donald Trump is a cult leader, Nov. 24, 2019, CNN screenshot.

سی ان ان میزبان از “منابع قابل اعتماد” مذاکرات در مورد چگونه برخی از مردم فکر می کنم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرقه رهبر Nov. 24, 2019, سی ان ان تصویر

چنین بحث ناپدید شد پس از بدنام pugnacious دانشمند در بر داشت خود را در مشکل قانونی.

Avenatti عمده حریف از رئیس جمهور متهم شد در سال 2019 با تهدید نایک است که او را در معرض عظیم شرکت را به اتهام تکان دادن پایین تیم بسکتبال کالج مگر اینکه او را به پرداخت 25 میلیون دلار برای انجام یک پروب.

“من نمی سکس با استفاده از این, و من در ادامه به بازی بازی. و من نمی — شما می دانید این است پیچیده نیست” Avenatti گفت نایک نمایندگان قبل از دستگیری او در مارس 2019. “شما بچه ها می دانید به اندازه کافی در حال حاضر به می دانم که شما یک مشکل جدی است.”

هیئت منصفه او را گناهکار جمعه در تمام سه اتهام او مواجه ناشی از نایک حادثه است.

Avenatti آمد به شهرت در سال 2017 زمانی که او به نمایندگی ستاره فیلم Stormy Daniels که شکایت تهمت به طوری که او می تواند بحث در مورد جنبه های او ادعا برخوردهای جنسی او تا به حال با او. او دریافت $130,000 در ازای نگه داشتن آرام و در مورد اتهام روبرو می شوند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو