فلاش بک: چاک شومر می خواست رئیس دادگستری رابرتز به سرزنش تهمت فقط 3 هفته پیش

فقط سه هفته قبل از او علنا تهدید دو دیوان عالی کشور دموکراتیک نیویورک ایالت چاک شومر به نام قاضی جان رابرتز برای توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاسخ به تهمت حملات در قاضی فدرال ریاست بیش از مورد پیشین محرم راجر سنگ شومر در زمان به طبقه سنا به درخواست رابرتز به پند او است. (مرتبط: رئیس دادگستری رابرتز محکوم شومر برای ‘خطرناک’ و ‘اظهارات تهدید’)

“با رئیس جمهور تهمت علنا از حمله به یک قاضی: در حال حاضر خواهد بود زمان برای رئیس دادگستری رابرتز به صحبت کردن. در حال حاضر خواهد بود زمان برای رئیس دادگستری به طور مستقیم و به طور خاص دفاع از استقلال قوه قضائیه فدرال. من امیدوارم که او خواهد شد را مشاهده کنید مناسب برای, و انجام آن امروز” شومر توییتی همراه با تصویری از خود را در طبقه سخنرانی.

شومر در زمان گرما جمعه هنگامی که در یک اعتراض در خارج از دیوان او به نظر می رسد به طور مستقیم تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

رئیس دادگستری در پاسخ به شومر خواستار حملات خود را هر دو “نامناسب و خطرناک است.”

شومر این تیم با انتشار بیانیه ای توضیح داد که نظرات خود را در نظر گرفته شده بودند به مرجع پیامدهای سیاسی جمهوری خواهان روبرو خواهد بود.

در طول استیضاح محاکمه هنگامی که رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که دموکرات کالیفرنیا در کنگره آدام شیف تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است “پرداخت قیمت” برای اقدامات خود را دموکرات و کارشناسان به طور یکسان بلافاصله روشن مغلوب ساختن پیشی جستن او را متهم به تهدید شیف.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شومر این نظر یکشنبه گفت: “می تواند وجود دارد چند چیز بدتر از یک متمدن مطیع قانون ملت از ایالات متحده سناتور آشکارا و برای همه برای دیدن و شنیدن تهدید دیوان عالی کشور و یا آن قضات. این چیزی است که چاک شومر فقط. او باید پرداخت شدید قیمت این!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>