فلاش بک: فعالان Burglarized یک دفتر اف بی آی ساخته شده با اسناد آشکار چگونه اداره جاسوسی آمریکایی ها برای سیاسی به دست آوردن

  • آن بوده است بیش از چهار دهه پس از یک گروه مرموز از فعالان سیاسی یورش برده و به یک دفتر اف بی آی در پنسیلوانیا به سرقت برده گنجینه ای از اسناد و مدارک نشان دفتر کار جاسوسی آمریکایی ها برای اهداف سیاسی و توزیع شده است که اطلاعات به مطبوعات.
  • این گروه سند کمپرسی نشان داد که چگونه سابق FBI مدیر J. Edgar Hoover با استفاده از ابزار خود را به هدف و مدنی و حتی یک بازیگر زن هالیوود که خودکشی بعد از اداره کاشته داستان دروغ در مورد او.
  • دو برجسته محافظه کار مورخان نگرانی اف بی آی را دست زدن به مایکل فلین مورد نشان می دهد اداره عامل در شبیه خاک در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و مورد استفاده برای اهداف سیاسی و حزبی به جای صرفا برای جمع آوری اطلاعات.

آن بوده است بیش از 45 سال پس از یک ragtag گروهی از فعالان شکست را به یک شهر کوچک دفتر اف بی آی و ساخته شده با لوله کش اسناد آشکار حد از اداره کار جاسوسی آمریکایی ها برای اهداف سیاسی.

محافظه کار مورخان نگرانی در تاریخ خود را تکرار.

یک گروه از فعالان سیاسی که خود را شهروندان کمیسیون برای بررسی اف بی آی مجبور راه خود را به یک دفتر اف بی آی در رسانه های پنسیلوانیا در 8 مارس 1971 با دیلم در جستجوی اسناد و مدارک آشکار حد از اداره شبکه جاسوسی. برنامه ریزی نیرنگ در شب حماسی مسابقه بوکس بین محمد علی و جو فریزر به گروه پوشش آنها معتقد بودند.

عوامل وارد دو مرد در صبح روز بعد برای پیدا کردن ژولیده کابینت و اسناد گم شده, گذشته, گزارش های رسانه ای نشان می دهد. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد “دریدن” و مایکل فلین, همه در یک مکان)

این گروه به دسته اول از 14 اسناد و مدارک به واشنگتن پست, مطالب که دقیق چگونه FBI استخدام یک رئیس پلیس محلی به نظارت سیاه فعال گروه در منطقه فیلادلفیا. Switchboard operator نیز شاغل به شیر به فعالان’ خطوط تلفن. نیویورک تایمز و کشت از قانونگذاران دموکرات دریافت مشابه یادداشت برجسته دفتر کار.

دو برجسته محافظه کار مورخان دیدن شباهت میان آنچه FBI انجام شده بود در آن زمان و چه جامعه اطلاعاتی را در طول مایکل فلین تحقیقات که در نهایت به اوج خود رسید در سابق ارتش ایالات متحده سپهبد شفاعت گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است. محافظه کاران می گویند که اف بی آی تحقیقات بود با انگیزه های سیاسی.

WASHINGTON, DC - JUNE 24: President Donald Trump’s former National Security Adviser Michael Flynn leaves the E. Barrett Prettyman U.S. Courthouse on June 24, 2019 in Washington, DC. Criminal sentencing for Flynn will be on hold for at least another two months. (Photo by Alex Wroblewski/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین (عکس از الکس Wroblewski/گتی ایماژ)

این کمیسیون بودند هرگز خواست با وجود FBI ساختمان تا شش سال 33,000-صفحه فایل در مورد. چند تن از اعضای این گروه در نهایت اعتراف به پررنگ سرقت در 2014 کتاب با عنوان “سرقت: کشف J. Edgar Hoover مخفی اف بی آی است.” این مورد به طور رسمی بسته به پنج سال اساسنامه محدودیت ها در سرقت منقضی شده است.

آنها توضیح داد که دلیلی برای شکستن-در این کتاب نویسنده سابق WaPo خبرنگار بتی Medsger.

“ما آن را انجام داد … چون کسی تا به حال به آن را انجام دهد” جان Raines, استاد بازنشسته در دانشگاه تمپل و سابق حقوق مدنی “آزادی سوار” گفت: NBC در سال 2014. “در این مورد با شکستن قانون ورود و از بین بردن فایل های — ما در معرض یک جنایت است که می گذرد.”

شهروندان ” کمیسیون بررسی اف بی آی شکستن-در predated نظامی سابق تحلیلگر Daniel Ellsberg را نشت پنتاگون مقالات توسط سه ماه و باعث سابق ایالت آیداهو فرانک کلیسا کنگره جلسات در سازمان اطلاعات سوء استفاده.

چگونه آنها آن را انجام دهد ؟

این گروه منتظر خارج پنسیلوانیا دفتر اف بی آی برای ساعت تا جان Raines همسر بانی Raines راه می رفت تا به یک عامل امنیت ساختمان و مطرح به عنوان یک دانش آموز کالج به دنبال مصاحبه با عامل مورد فرصت های شغلی.

“من سعی کردم به لباس مبدل ظاهر من تا آنجا که من می توانم” بانی Raines گفت: NBC در سال 2014. “من بلند, تاریک, هیپی مو که در آن زمان و من پر از آن را داخل یک کلاه زمستان … چه [عامل] متوجه نیست در تمام طول مصاحبه بود که من هرگز در زمان من دستکش است.”

کیت فورسیت سابق فیلادلفیا راننده تاکسی و یکی دیگر از اعضای این گروه وارد ساختمان برای اولین بار.

“من برداشت درب B و گران deadbolt در یک بروید با یک دیلم” او بازگو طول NBC مصاحبه. “و من نفس من برگزار شد.”

آنها مراجعه کننده به ترک اتاق ظروف سرباز یا مسافر.

در اینجا چیزی است که آنها یافت می شود

جان Raines و خدمه خود را نشان داد عملیات جاسوسی COINTELPRO یک برنامه طراحی شده برای خنثی کردن مخالفان سیاسی. تحت این برنامه این دفتر کار کرده و به “افزایش پارانویا بومی در این محافل” به عنوان یکی COINTELPRO یادداشت قرار داده و آن را با توجه به گزارش های مطبوعاتی تنگ کردن شهروندان کمیسیون برای بررسی اف بی آی از اهمیت تاریخی است.

اسناد و مدارک نشان داد که پس از آن-FBI مدیر J. Edgar Hoover بود و فراتر رفتن از جمع آوری اطلاعات و به جای تمرکز بر بی ثباتی و تضعیف روحیه چهره های عمومی است.

Martin Luther King Jr. (3rd R) is seen in an unknown location on August 5, 1965, a day before President Lyndon B. Johnson signed the Voting Rights Act into law. [Library of Congress/Marion S. Trikosko/Handout via REUTERS]

مارتین لوتر کینگ جونیور (3rd, R) دیده می شود در مکانی نامعلوم در 5 اوت سال 1965 یک روز قبل از رئیس جمهور لیندون جانسون امضا قانون حق رای به قانون است. [کتابخانه کنگره/ماریون S. Trikosko/جزوه طریق رادیو فردا]

عوامل جاسوسی رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور از طریق این برنامه و تلاش برای متقاعد کردن او را به خودکشی. آنها به طور غیر قانونی کاشته شده اشکالات خود را در اتاق های هتل و تهدید به مکان و روح او سرگرم کننده زنان بودند که نه همسرش.

“پادشاه یک چیز وجود دارد در سمت چپ برای شما به انجام. شما می دانید آنچه در آن است” یک عمل نوشت: در یک سال 1964 نامه.

هوور نیز هدفمند بازیگر Jean Seberg برای داشتن اهدا پول به حزب پلنگ سیاه و سفید. او اقدام به خودکشی در سال 1979 در سن 40. Seberg مرگ شد و با توجه به پریشانی روانی او پس از تحمل یک گزارش رسانه های کاشته شده توسط اف بی آی نشان می دهد پدر یک کودک او حامل یک عضو حزب پلنگ سیاه و سفید, با توجه به دومین, شوهر, Romain Gary.

داستان دروغین بود.

مورخان می گویند FBI است که بازگشت به آن پیر راه

سابق رئیس جمهور لیندون جانسون با استفاده از CIA و FBI به جاسوسی سابق بهداشت ، Barry Goldwater را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اواخر دهه 1960 به گفته لی ادواردز برجسته همکار در بنیاد میراث. ادواردز توضیح داده شده در وال استریت ژورنال سرمقاله در سال 2018 چگونه رئیس جمهور سابق خواسته هوور به نگه داشتن زبانه ها در Goldwater در طول سال 1964 مبارزات انتخاباتی.

جانسون دریافت پیشبرد دانش Goldwater سفر ورود به سیستم همراه با نسخه ای از حزب جمهوری خواه سخنان از یک سازمان سیا جاسوسی کاشته شده در Goldwater ستاد انتخاباتی ادواردز اشاره کرد. افسر سابق اطلاعاتی E. Howard شکار اذعان کرد در طول یک کمیته مجلس سنا در سال 1973 است که خود سازمان سیا برتر کارگردانی او برای نفوذ به این کمپین نوشت.

وجود تشابه بین Goldwater سال و مغلوب ساختن پیشی جستن عصر ادواردز گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

“ما می دانیم که کاخ سفید درگیر شد در هر دو پادشاه کسب و کار و Goldwater, کسب و کار” گفت: Edwards, یک مورخ محافظه کار جنبش است.

“این برای من روشن نیست تا چه حد وجود دارد که همان ارتباط بین کاخ سفید و دفتر او گفت:” از 39 سابق اوباما-دوران مقامات که unmasked فلین.

تصویر از سابق بهداشت ، Barry Goldwater صحبت کردن در خط آتش (Screenshot/YouTube)

ادواردز در نظرات آمده است که گزارش ها نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق FBI مدیر James Comey سابق جمهوریخواه و مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده در میان چند مقامات فدرال که درخواست طبقه بندی گزارش های اطلاعاتی از 2016 شناسایی فلین در آژانس امنیت ملی گزارش می دهد.

جمهوری خواهان مشکوک یکی از مقامات به بیرون درز اطلاعات به را فشار دهید برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دموکرات ها استدلال می کنند که دریدن است که بخشی از روال هوش-جمع آوری روند.

آن را دشوار است به این باور است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما نمی خواهد آگاه بوده است از این مقامات بالا’ درخواست, به خصوص با توجه فلین نزدیکی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادواردز گفت. مورخ دیگر ابراز نگرانی های مشابه مربوط به فلین مهم است.

“مشکل با اف بی آی است که J. Edgar Hoover بود برای 50 سال. هیچ کس برخورد با او. ناگهان در اوایل دهه 1970 درگذشت. باز کردن فصل در هوور,” ویکتور دیویس هانسون نظامی مورخ و عضو ارشد در دانشگاه استنفورد موسسه هوور گفت: DCNF.

در حال حاضر وجود دارد چند نسخه های کوچکی از هوور عامل در داخل واشنگتن در هر زمان داده شده او اشاره کرد. (مرتبط: گزارش: آمریکا در حال بررسی 2017 نشت در مورد مایکل فلین به WaPo)

هانسون همچنین با اشاره اندرو McCabe سابق معاون مدیر اف بی آی و سابق FBI مشاور حقوقی James A. Baker هر دو از آنها چهره های مهم در روسیه شد.

“متفاوت است در حال حاضر به دلیل وجود فقط یک boogeyman مانند هوور. در حال حاضر وجود دارد Comey McCabe و بیکر که به خوبی لباس می پوشد و حرفه ای” هانسون گفت.

هانسون افزود: “آنچه در حال حاضر در جریان است و بیشتر پیچیده. همه این افراد باید معتبر درجه است. همه آنها عمیقا تعبیه شده … و هیچ کس مراقبت زیرا آنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چیزی که شما می خواهید برای انجام خوب است چرا که شما می خواهید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im