فلاش بک: یک نظرسنجی گالوپ نشان می دهد مایکل Dukakis برگزاری 17-نقطه سرب بیش از George H. W. Bush

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مایکل Dukakis برگزار قابل توجهی سرب بیش از آن معاون رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در انتخابات پس از سال 1988 دموکراتیک ملی کنوانسیون قبل از اینکه در نهایت از دست دادن ریاست جمهوری در یک زمین لغزش.

حدود 55 درصد از رای دهندگان ترجیح داده برای دیدن Dukakis پیروزی که سال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در حالی که فقط 38 درصد گفت: همان مورد خار به گزارش نیویورک تایمز در ماه جولای 26,1988 با استناد به یک نظرسنجی گالوپ در آن زمان است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگزاری یک شبیه سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از سال 2020 نوامبر انتخابات.

معاون سابق رئیس جمهور افتتاح شد تا در 13 نقطه سرب در وقت در ایالت فلوریدا با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در جولای 23. او در حال حاضر آگهی تهمت 51-38 در آن دولت این نظرسنجی نشان داد. مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن در پنج میدان نبرد متحده رئیس جمهور برنده در سال 2016.

بایدن رهبری انتخابات ریاست جمهوری با هفت امتیاز در آریزونا نه امتیاز در کارولینای شمالی و 10 امتیاز در پنسیلوانیا با توجه به NYT نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه ژوئن. مغلوب ساختن پیشی جستن فقیر شماره همزمان با افزایش همه گیر و ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه ویدئو را نشان می دهد.

فلوید مرگ منجر به تظاهرات گسترده و یک حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس گزارش های رسانه ها نشان می دهد. (مرتبط: بایدن باز می شود تا 13 نقطه استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا, آخرین کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان می دهد)

مایک Dukakis. رویترز/جسیکا Rinaldi

Dukakis برای هشدار بایدن در اوایل ماه جولای که برگزاری قابل توجهی منجر شود در این نظر سنجی تا کنون در خارج از انتخابات را تضمین نمی کند یک پیروزی است.

“به خصوص در این سال [نظر سنجی] باید مورد مطالعه با احتیاط” Dukakis گفت: بوستون گلوب در جولای 3. “بایدن می تواند و باید برنده اما در 50 مهم نیست که چقدر ضعیف حریف خود را است که هیچ تضمینی برای موفقیت است.”

Dukakis افزود: “من فکر می کنم من کاهش یافته است و هشت امتیاز در این هفته ریگان مرا به نام ‘نامعتبر است.’ من هرگز در زمان آن اوایل نظر سنجی جدی است.” او صحبت از رونالد ریگان رییس جمهور وقت در سال 1988 که پیشنهاد کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن سال که Dukakis غیر فعال بود.

آن را به عنوان معلوم بوش برنده انتخابات ریاست جمهوری پس از Dukakis حمایت کاهش یافت زیر قابل توجه روابط عمومی gaff که در مبارزات انتخاباتی خود با انتشار عکسی از Dukakis در یک مخزن که در نظر گرفته شده بود برای به تصویر کشیدن او را به عنوان سخت در سیاست خارجی اما شیرین کاری نتیجه معکوس. بوش کمپین همچنین نقاشی دموکراتیک نامزد به عنوان نرم افزاری در جرم و جنایت.

بوش برنده 40 متحده ادعا 426 آرا به Dukakis را 111.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان ضعیف در جرم و جنایت نیز طی روزهای گذشته با افزایش جرایم خشونت آمیز در سراسر کشور است. رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین منتشر جولای 21 آگهی های تلویزیونی پیشنهاد بایدن انتخابات ریاست جمهوری که منجر به 911 تماس های تلفنی از شهروندان ارشد رفتن بدون جواب.

معاون سابق رئیس جمهور گفت پشتیبانی نمی کند defunding پلیس با وجود صدای در حزب خود را به ترویج این ایده به عنوان یک امکان پاسخ به پلیس مربوط به کشتار مردم سیاه و سفید. بایدن به جای آن به دنبال اصلاحات آمریکایی ادارات پلیس و تغییر منابع دور از ادارات مگر اینکه آنها می توانند با معیارهای خاصی است.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن گفت: در مصاحبه با CBS در ماه ژوئن. “من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness. و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه و همه در جامعه است.”

بایدن اخیرا گفت که او “کاملا” موافق است که بودجه پلیس می تواند مجددا اخذ شود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>