توسط PTI

دهلی نو: Lord Shiva تا به حال یک صندلی محفوظ است برای او برای اولین بار در یک قطار از کاشی Mahakal بیان که لینک سه Jyotirlingas در دو کشور و پرچم با نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه از بنارس.

پس از گام گذاشتن بر این رمان ایده و راه آهن و مقامات بیشتر خانههای گلی خالی اگر آنها باید یک صندلی محفوظ است برای “Bhole بابا” یکی از ویژگی های دائم از قطار که اتصال سه Jyotirlingas — Omkareshwar نزدیکی Indore Mahakaleshwar در اوجائین و کاشی Vishwanath در بنارس.

صندلی شماره 64 در مربی B5 محفوظ بود و سمت چپ خالی برای خدای شمالی راه آهن سخنگوی دیپاک کومار گفت PTI.

ملی حمل و نقل راه اندازی سوم آن IRCTC-اداره خدمات PSU, سوم, شرکت, آموزش, از, Uttar Pradesh را بنارس به ایندور در Madhya Pradesh و نام آن را کاشی Mahakal بیان.

“این برای اولین بار است که یک صندلی دارای محفوظ است و سمت چپ خالی برای خدای پروردگار شیوا.”

“حتی یک معبد کشیده شده بر روی صندلی به مردم آگاه باشید که صندلی محفوظ است و پروردگار Mahakal در Madhya Pradesh را در اوجائین” کومار گفت.

او گفت: آیا تصمیم به ایجاد این ثابت از قطار است و در عین حال گرفته شود.

نور موسیقی مذهبی دو اختصاص داده شده خصوصی نگهبانان در هر مربی و تنها وعده های غذایی گیاهی خواهد بود برخی از ویژگی های جدید به طور کامل 3-AC خدمات است که اجرا خواهد شد سه بار در هفته بین بنارس و ایندور.

قطار را پوشش 1,131 متر بین بنارس و ایندور از طریق لکنو و فاصله 1,102 متر بین بنارس و ایندور از طریق Prayagraj (اللهآباد (هند)) در حدود 19 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im