پنج سال می میرد از coronavirus در میان دیگران در انگلستان

AFP

لندن: بریتانیا گزارش یک رکورد 708 روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز شنبه از جمله پنج کودک که ممکن است این کشور جوانترین قربانی.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 4,313 افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان فوت کرده است که از 1600 به وقت تهران روز شنبه در حالی که وجود دارد 41,903 موارد تایید شده به عنوان 0800 GMT شنبه تا 3,735.

تلفات شده است به طور پیوسته افزایش بیش از 500 تن در روز در این هفته و این کشور است که دوره آموزش انتظار می رود قله در هفته آینده به 10 روز است.

در مجموع 637 از آخرین مرگ و میر در انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) گفت.

“بیماران بین سن پنج سال و 104 سال است. 40 از 637 نفر (سن بین 48 و 93 سال) تا به حال هیچ شناخته شده در زمینه وضعیت بهداشت و سلامت” این در بیانیه ای گفت.

بیمه خدمات درمانی گفت: آن را نمی خواهد با دادن اطلاعات بیشتر در مورد پنج ساله بیمار به درخواست خانواده است.

A 13-year-old boy از لندن, اسماعیل محمد عبدالوهاب درگذشت, هفته گذشته و چند روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. خانواده اش گفت که او تا به حال هیچ بیماری زمینه ای.

ارشد مایکل گوو وزیر گفت یک جلسه توجیهی روزانه که نوجوانان و مادر و خواهر و برادر بودند در حال حاضر نشان دادن علائم.

او گفت: به طور کلی مرگ و میر در حال حاضر شامل هفت متخصصان مراقبت های بهداشتی.

نخست وزیر بوریس جانسون است که در خود به انزوا پس از توسعه علائم خفیف این بیماری دستور داد سه هفته مستند از کشور در تاریخ 23 مارس به تلاش برای کاهش عفونت.

اما شده است وجود دارد نگرانی که گرمتر پیش بینی آب و هوا برای آخر این هفته می تواند دچار وسوسه کردن مردم از خانه های خود به فضاهای سبز و پارک های عمومی.

“من فقط از شما می خواهم به انجام است که” جانسون گفت: در یک پیام ویدئویی در روز جمعه. “لطفا چوب با هدایت کن.”

وزیر بهداشت مت Hancock همچنین هشدار داد جمعه در برابر هر گونه آرامش اجتماعی فاصله و گفت: “اگر ما مردم خواهد مرد.”

یک آدرس خاص در بحران توسط ملکه الیزابت دوم است که به پخش در روز یکشنبه.

‘همه چیز خواهد فلات’

کالج امپریال لندن, اپیدمیولوژی, نیل فرگوسن, است که ارائه مشاوره به دولت گفت: رادیو بی بی سی در روز شنبه به اوج خود بود و انتظار می رود در اطراف آخر هفته عید پاک.

“ما هنوز هم فکر می کنم همه چیز را فلات اما خوب بود در سطح بسیار بالا از عفونت برای هفته ها و هفته ها به جای دیدن بسیار سریع کاهش به نوع دیده می شود در چین,” او گفت:.

اما او گفت که وابسته به مردم ماندن در خانه. اگر که اتفاق افتاده است, آن می تواند منجر به کمتر اقدامات سختگیرانه در محل “حداقل تا پایان مارس” او اضافه شده است.

اعلام رکورد دیگری در افزایش مرگ و میر پس از 13 ساکنان در خانه مراقبت در گلاسکو درگذشت در یک هفته در یک مشکوک به شیوع کروناویروس.

به برلینگتون دادگاه مراقبت از خانه گفت: کسانی که فوت کرده بود اساسی شرایط پزشکی و دو تن از اعضای هیات بودند که برای درمان COVID-19.

آزمون coronavirus در حال حاضر در حال انجام در اکثر موارد جدی است که نیاز به درمان در بیمارستان نشان می دهد میزان واقعی مورد تأیید و مرگ و میر است زیر برآورد.

دولت در عین حال اعلام کرد که تا به 4000 کم خطر زندانیان در نزدیکی پایان حکم خود می تواند از آزادی از زندان در انگلستان و ولز به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

در مجموع از 88 زندانی و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد و نگرانی از گسترش آن می تواند به سرعت به دلیل مشترک سلول ها و ازدحام بیش از حد.

وزارت دادگستری گفت: کسانی که منتشر می شود به صورت الکترونیکی با برچسب و به طور موقت منتشر شده مجوز در مراحل. در معرض خطر مجرم در نظر گرفته نمی شود برای زود


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im