پنج کشته کامیون حمل تا کارگران مهاجر افغانستان در Madhya Pradesh, 13 مجروح

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: یک کامیون لود شده با انبه و همچنین حمل 20 کارگران مهاجر از, Uttar Pradesh تبدیل به لاک پشت در Narsinghpur منطقه, Madhya Pradesh در اواخر شنبه شب کشته شدن پنج کارگر و مجروح شدن 13.

به گفته منابع رسمی در Narsinghpur district (200 کیلومتر از بوپال) همه مجروح بستری شده است در Narsinghpur بیمارستان منطقه که در آن دو کارگران مهاجر هستند اعلام می شود مهم است.

تمام 20 کارگران مهاجر در هیئت مدیره انبه-لادن کامیون از حیدرآباد بودند بومیان Etah و جانسی مناطق و شد از جان گذشته برای بازگشت به خانه های خود در میان مستند و از دست دادن شغل.

با یکی از جانبازان مهاجران نشان COVID-19 مانند علائم خاص که کارگر جدا شده از دیگر کارگران مجروح و پس از گرفتن نمونه از تمام کارگران برای رمان Coronavirus آزمون. همه مجروح پذیرفته شده در Narsinghpur بیمارستان منطقه.

با توجه به اضافه منطقه دادرس (ADM-Narsinghpur) Manoj Thakur این مصیبت رخ داده در حدود 11 ساعت در روز شنبه هنگامی که کامیون واژگون در جاده در نزدیکی Patha ایجاد کرد تحت Mungwani ایستگاه پلیس در منطقه است.

دو مجروح کارگران در وضعیت بحرانی او اضافه شده است.

با این حادثه حداقل ده نفر از کارگران مهاجر از بازگشت به خانه از ماهاراشترا و جنوب هند در کامیون توسط چرخه یا راه رفتن در اوج ناامیدی به خانه برسد اند و با توجه به بیماری سکته گرما و یا در حوادث در Narsinghpur, Barwani, شجپور, خندوا و Rajgarh مناطق MP در دو هفته گذشته.

شنبه اواخر شب بدبختی در Narsinghpur منطقه اتفاق افتاده فقط دو روز پس از 16 کارگران مهاجر در راه رفتن به عقب از ماهاراشترا به MP اجرا شد بیش ضرب توسط یک قطار در حالی که در نظر گرفتن بقیه در خطوط راه آهن در غرب دولت Aurangabad منطقه.

Lakhs از مهاجران از کشورهای مختلف به سمت چپ رشته در کشورهای دیگر با توجه به سراسری قفل پایین و نیز مشاغل از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de