‘پنج دختر برای پسر’: MP کنگره رهبر جیر در مقایسه با دختران به ‘مشکلات’ جرقه ردیف

توسط PTI

بوپال: سابق, Madhya Pradesh وزیر و رهبر کنگره Jitu Patwari در چهار شنبه فرود در یک نقطه به عنوان صدای جیر جیر خود را با هدف BJP گفت که حزب حاکم داده بود تولد تا پنج “دختران”- noteban GST, تورم بیکاری و رکود اقتصادی در پیشنهاد خود را به سبب وجود یک “مادر” به نام توسعه.

بی جی پی را به اسلم Patwari تماس خود را صدای جیر جیر به عنوان “بسیار misogynistic” که پیش بینی دختران به عنوان “ناخواسته”.

پس از یک controvery, Patwari, اما, حذف صدای جیر جیر اواخر چهارشنبه شب و ابراز تاسف کرد.

در ادعایی جنجال برانگیز, صدای جیر جیر, Patwari روز چهارشنبه در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در حکم BJP گفت که “vikas” (توسعه) بود و در عین حال به هنگام تولد.

“Putra ke chakkar من 5 putriyan paida ho gai! 1 – notebandi, 2-GST, 3-Mahangai, 4-Berojgari, 5-مندی Parantu Vikas Abhi تک Paida ناهی هوآ.

(پنج دختر متولد شده اند در تلاش برای گم کردن یک پسر – 1-demonetisation 2-GST 3-تورم 4 – بیکاری 5-رکود است. اما توسعه متولد نشده است.),” صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده.

بی جی پی و چند تن دیگر کاربران رسانه های اجتماعی در زمان قوی استثنا به Patwari توییتر ارسال.

در یک توییت خطاب به رئیس کمیسیون ملی زنان (NCW) Rekha Sharma, BJP ملی سخنگوی Sambit Patra برچسب Patwari ارسال و گفت: “لطفا توجه داشته باشید این بسیار misogynistic صدای جیر جیر از انتخاب نماینده که پروژه های دختران به عنوان ناخواسته و در اکثر پسرونده شیوه ای.

این نباید بدون مجازات بماند!” در پاسخ Sharma مطمئن عمل در Patwari را صدای جیر جیر.

“غم انگیز است که این افراد با این نوع از ذهن مجموعه ای هستند که خود را رهبران. چه آنها آموزش به پیروان خود من تعجب می کنم. برای درخواست توضیح از او برای مطمئن” شارما گفت: در یک صدای جیر جیر.

اما پس از اخذ تاییدیه حمله و رسانه های اجتماعی خشم خود را بیش از جیر Patwari روشن است که دختر شد الهی برای او.

“تا آنجا که دختران نگران هستند مانند الهه. با انتظار توسعه, من را ساخته اند یک صدای جیر جیر که BJP است که با استفاده از پنهان کردن نقاط ضعف آن. من هنوز هم میگم که در کل کشور در انتظار توسعه,” او گفت:.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Patwari گفت: “مودی ji شکست از اقتصاد کشور توسط demonetisation GST, تورم بیکاری و رکود است. مردم تحمل این همه تنها به این امید از توسعه است. من متاسفم اگر من صدای جیر جیر با ذکر نیت صدمه زدن به احساسات کسی.”

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan نیز به شدت واکنش نشان داد به Patwari را صدای جیر جیر و انتقاد از آن.

“از یک طرف تمام ملت است به یاد قربانی رانی Durgavati از سوی دیگر این کنگره است که تحقیر دختران. این تحریف طرز فکر از کنگره گرفته و قربانی کردن بسیاری از دختران مانند Naina Sahni Sarla میشرا Priti Mishra? لعنت بر این nastiest ایدئولوژی کنگره” Chouhan توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de