دوستداران ماهی وجد آمدیم به عنوان بیهار دولت راه اندازی نرم افزار برای تحویل خانه در میان مستند

بیان اخبار سرویس

پتنا: ساکنان بیهار در حال حاضر می توانید برای مزه ماهی تازه و بدون پله از خانه های خود در میان مستند. این شیلات اداره بیهار دولت به توسعه و راه اندازی یک برنامه که از طریق آن دستورات را می توان برای ماهی یکی انتخاب خواهد شد که تحویل در درب خانه در سراسر کشور.

آمدیم در شروع این سرویس آنلاین در زمانی که میلیون ها نفر از مردم محدود به خانه های خود در طول مستند Anjani کومار سینگ از پتنا گفت: “دیروز من رزرو 3 کیلوگرم rohu ماهی آنلاین به عنوان نوه های ما و دیگر اعضای خانواده شده اند مشتاق به خوردن آن پس از این مستند آغاز شد. برای ما تعجب در عرض 30 دقیقه از رزرو ماهی تازه تحویل داده شد به خانه ما.”

انعکاس احساسات مشابه دیگر ماهی عاشق صنعت Devi از هجیپور گفت: او پسر رزرو 2 کیلوگرم ماهی از طریق برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود و تحویل ساخته شده بود در عرض یک و نیم ساعت.

صحبت های جدید هندی, بیان, Dr پریم کومار وزیر کشاورزی و دام و شیلات منابع گفت: Bihar می ایستد در جایگاه چهارم از نظر تولید ماهی و نزدیک به 2 کرور مردم به طور مستقیم مرتبط به تجارت ماهی.

“شروع این سیستم e-رزرو ماهی با آستان تحویل میان مستند اثبات می تواند کمک بزرگی به مردم است. تمام ولسوالی های دولت هستند که تحت پوشش این سرویس آنلاین” دکتر کومار گفت.

در خواسته بودن در مورد تولید ماهی گفت: “دولت شاهد یک رکورد در افزایش تولید ماهی تحت کشاورزی نقشه راه و در این سال از ژانویه تا مه 6.42 لاخ متریک تن ماهی تولید شده اند که در حدود 6.4 درصد بیشتر از کل تولید در مدت مشابه سال گذشته است.”

به نقل از آمار و ارقام گفت: دولت واردات فقط 20 ، 000 تن ماهی از کشورهای دیگر و با کمک دولت تولید خود 33,000 تن ماهی صادر شده به نپال Siliguri Ludhiana بنارس گوراکپور و Jharkhand.

“برای ترویج شیلات 922 وسایل نقلیه ارائه شده به افراد درگیر در کسب و کار,” او گفت:.

با توجه به آمار و ارقام رسمی از شورای تحقیقات کشاورزی بیهار و برکت است با منابع آبزی از جمله 93000 هکتار از حوضچه 9000 هکتار از oxbow دریاچه 26000 هکتار از مخازن آب و منطقه وسیعی از تالاب علاوه بر 3200 متر رودخانه برای رشد عظیم شیلات.

“خوشا با چنین فراوانی از آبزیان منابع ما در حال حاضر می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت به تبدیل شدن به خود متکی تحت NDA دولت” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im