دو COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در جنوب آفریقا, مستند آغاز

صف های تشکیل شده در خارج از مغازه های مواد غذایی در سراسر کشور به عنوان نفر ذخیره برای 21 روز تعطیلی. AFP/مارکو Longari

آفریقای جنوبی آغاز سه هفته در سراسر کشور مستند روز جمعه به عنوان کشور ثبت شده اول مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و تعداد تایید موارد نقض 1,000 خوانده شده را علامت.

“امروز صبح ما بیدار آفریقای جنوبی با خبر غم انگیز است که ما در حال حاضر ما اول مرگ و میر ناشی از COVID-19,” وزیر بهداشت Zweli Mkhize در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa دستور داده است تا 57-میلیون-قوی جمعیت ترین آفریقا صنعتی کشور به ماندن در خانه به مدت 21 روز و پیوستن به کشورهای دیگر در سراسر این قاره است که اعمال اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما بسیاری از مردم به مبارزه طلبیده جهت است که تاثیرات آن در نیمه شب دوشنبه, پوشش در خارج از فروشگاه های مواد غذایی و یا در اتوبوس پایانه های.

پلیس به نظر می رسد ضعف در مرکز شهر ژوهانسبورگ در روز جمعه که در آن صدها نفر از خریداران تحت فشار قرار دادند و راندند تلاش برای به زور راه خود را به یک سوپر مارکت.

“این مستند یک چیز خوب برای این کشور حتی اگر من احساس می کنم که بسیاری از مردم و مصرف آن را برای اعطا شده گفت: این ویروس است نه برای ما… که بد است چون در آن زمان ما از خواب بیدار این نکته را باید گسترش فوق العاده در کشور گفت: کارمند بانک Dumisani ژوئیه 39 پوشیدن یک ماسک و دستکش لاتکس سیاه و سفید.

Mkhize گفت: دو نفر در کیپ غربی استان و اعلام کرد که تعداد تایید COVID-19 موارد باید در صدر 1,000.

در روز پنج شنبه در این کشور گزارش شده بود 927 مورد تأیید یک پرش به بیش از 30 درصد از روز گذشته با Ramaphosa طرح آن می تواند به از 1500 “ظرف چند روز”.

کنیا رواندا و مالی برخی از کشورهای آفریقایی است که اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که تایید شده است که آلوده به بیش از 3200 نفر کشته و 89 در سراسر این قاره است.

اگر چه آفریقای تلفات به مراتب کمتر از اروپا و آمریکا و شرق میانه, کارشناسان بهداشت می گویند که جهان در فقیرترین قاره به ویژه آسیب پذیر و ارقام به احتمال زیاد سقوط دور از واقعیت است.

“نامرئی دشمن’

پوشیدن یک استتار یونیفرم کامل با یک کلاه Ramaphosa در روز پنج شنبه شاهد خاموش سربازان قبل از آنها مستقر از یک پایگاه نظامی در سوتو شهرستان خارج قطب اقتصادی ژوهانسبورگ.

“این بی سابقه است که نه تنها در دموکراسی ما بلکه در تاریخ کشور ما است که ما یک مستند برای 21 روز به بیرون رفتن و جنگ نامرئی دشمن coronavirus,” او گفت:.

در طول خاموش کردن و دویدن سگ پیاده روی و فروش الکل ممنوع در سراسر کشور است که تا کنون بیشترین تعداد عفونت های شناسایی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

نقض هر یک از مقررات حمل خواهد کرد شش ماه حبس و یا جریمه نقدی.

در غرب آفریقا, نیجریه به دولت هشدار داد پنج شنبه که پرجمعیت ترین کشور آفریقا به زودی می تواند دیدن یک “نمایی” افزایش عفونت مگر اینکه مخاطبین از موارد تایید شده در حال دنبال کردن بیشتر به سرعت در حال.

‘جنگ علیه نامرئی دشمن’

کنیا که 31 مورد در روز پنج شنبه ثبت آن مرگ اول — 66 ساله در کنیا بود که از سفر آفریقای جنوبی در مارس 13.

شرق کشور آفریقایی آغاز خواهد شد یک شب مقررات منع رفت و آمد در روز جمعه به تلاش محدود کردن گسترش.

در ساحل, بورکینافاسو که در هفته گذشته ثبت شده کشورهای جنوب صحرای آفریقا مرگ برای اولین بار اعلام کرد که هشت شهرها از جمله پایتخت اوآگادوگو را قرنطینه می شود و از روز جمعه.

“قرنطینه بدان معنی است که هیچ کس را وارد کنید و یا ترک شهرهای درگیر” وزیر ارتباطات Remis Fulgance Dandjinou گفت:, و اضافه کرد که این اقدام می تواند برای دو هفته.

در جمهوری دموکراتیک کنگو مقامات دستور داد چهار روز “کل سلول” در پایتخت کینشاسا شروع شنبه.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران هشدار داد که خرید اینترنتی از مرز تعطیلی کالا کاهش قیمت و مالی نوسانات بازار را “شدید اقتصاد کلان و تاثیر مالی” در آفریقا بدهی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>