اولین خیط و پیت کردن چای ارل گری تقریبا از دست رفته به علت مستند می گویند بنگال کشاورزان

توسط PTI

کلکته: چای ارل گری صنعت در روز شنبه گفت: آن را تقریبا از دست داده خود را برای اولین بار خیط و پیت کردن تولید در پی مداوم مستند شامل COVID-19 همه گیر منجر به بحران مالی برای صاحبان باغ به عنوان حق بیمه انواع کمک 40 درصد از درآمد سالانه از کشاورزان.

اولین خیط و پیت کردن حساب برای 20 درصد از 8 میلیون کیلوگرم تولید سالانه در تپه های چای ارل گری انجمن (DTA) رئیس Binod موهان گفت.

“وضعیت بسیار بد است. اولین خیط و پیت کردن است که تقریبا از بین برود” او گفت PTI.

DTA سابق رئیس Ashok Lohia گفت: کل برای اولین بار خیط و پیت کردن محصول صادراتی وجود خواهد داشت و تاثیری منفی بر درآمد سالانه ناشی از تولید از دست دادن این حق بیمه انواع.

“ما می خواهیم دولت اجازه می دهد تا تولید برای شروع از این است که در درجه اول کشاورزی فعالیت” Lohia رئیس Chamong چای گفت.

اولین خیط و پیت کردن شروع فصل از ماه مارس و همچنان تا هفته اول ماه مارس.

با وجود بحران مالی در این بخش برخی از باغ های در حال ساخت پرداخت به کارگران به عنوان در هر دولت, بخشنامه, Mohan گفت.

برخی از چای ارل گری صاحبان باغ که شرایط مالی خوب نیست شده اند در مواجهه با مشکلات برای دیدار با دستمزد پرداخت تعهدات او گفت:.

“ما درخواست کرده اند, West Bengal دولت برای کاهش بار خود را به حدی” موهان گفت. وجود حدود 87 باغ در تپه.

دارجلینگ فصل از هند چای Association (ديتا) وزیر M Chettri گفت که آن را دارای 22 عضو و پنج تن از آنها را پرداخت دستمزد به کارگران در طول مستند دوره حتی اگر تولید را به توقف آمد.

این باغ ساخته شده است که پرداخت به کارگران خود هستند Glenburn, Makaibari, Ambiok, Teendharia و Jangpara, او گفت:.

“صاحبان باغ که هنوز برای پرداخت دستمزد به کارگران در بحث و گفتگو با اتحادیه های کارگری و امیدوارم تصمیم گرفته خواهد شد شنبه,” Chettri گفت.

این چای ارل گری کارگران پرداخت 176 تومان به صورت روزانه علاوه بر جیره و مواد غذایی است.

Rudra Chatterjee, مدیر Luxmi چای که صاحب معروف Makaibari نام تجاری گفت: “دستمزد ما کارگران پرداخت شده است در به مستند دوره خود از جمله جیره.”

او گفت: آگاهی از برنامه ها از جمله شیوه های بهداشت برگزار شد در کارگران مستعمرات و امکانات اضافی مانند جداسازی و قرنطینه مراکز ایجاد شده در این شهرک است.

Lohia گفت: دستمزد به کارگران در حال حاضر پرداخت شده است و آگاهی ورزش در آموزش کارگران و جامعه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“کسانی که تا به حال سمت چپ باغ آمد و پشت آنها قرار داده شده است که در زیر خود قرنطینه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>