اولین درایو-از طریق coronavirus تست مرکز در کراچی

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: اولین درایو-از طریق مرکز آزمون به صورت coronavirus راه اندازی شده است توسط دولت سند در اینجا در جنوب شهرستان بندر استانی اطلاعات نصیر حسین شاه گفت: در روز سه شنبه منتشر شد.

“این آخرین گام در این فرآیند آغاز شده توسط Sindh وزیر مراد علی شاه پس از فوریه 26,” شاه گفت: در سفر به درایو-از طریق COVID-19 مرکز آزمون اینجا را در کراچی Clifton منطقه است. وزیر شهرداری های روشن علی شیخ و معاون کمیسر شهر جنوبی منطقه سید صلاح الدین احمد نیز همراه او بودند.

راه اندازی به عنوان یک همکاری بین شهرداری و استانی در بخش بهداشت و درمان این مرکز ارائه می دهد سه روش گام برای آزمایش بیماران بالقوه از رمان coronavirus. اگر یک فرد بخواهد به آزمایش آنها باید تماس تلفنی در DC جنوبی که در آن آنها خواهد بود ارائه زمان و کد.

تست در خانه

درایو-از طریق آزمایش مرکز راه اندازی شده است به “کمک به حفاظت از مردم و همچنین پزشکان از امکان COVID-19 عفونت”, وزیر اطلاعات توضیح داد و اضافه کرد که با وجود تقاضای بالا برای تست.

وی افزود: افرادی که مایل به آزمایش همچنین می تواند خواسته خود را در مورد سفر تاریخچه و علائم. “آنها همچنین می توانید فایده ما دیگر خدمات برای تست در خانه” او اشاره کرد.

“اگر آنها را در یک درایو آنها می توانید به مطمئن ترین طرف بدون ملاقات با هر کسی با [هدف] اجتماعی فاصله و می توانید تست شده در اینجا” او ذکر شده است.

شاه افزود که ویژه X-ray دستگاه نیز نصب شده در درایو-از طریق مرکز آزمون. “دیگر [پزشکی] پیشنهادات ارائه می گردد و همچنین,” او گفت: با اشاره به بیماری شبیه به COVID-19.

“این اولین بار است که مرکز و ما را بیشتر از آنها در سراسر سند,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>