اولین coronavirus مورد در عربستان سعودی گزارش

زائران پوشیدن ماسک در مسجد اعظم عربستان Arabias شهر مقدس مکه در فوریه 28 سال 2020 است. — AFP/ Abdel غنی بشیر

ریاض: پادشاهی عربستان سعودی روز دوشنبه در گزارش خود اولین مورد از این رمان coronavirus (COVD-19) کشور وزارت بهداشت تایید شده است.

با توجه به وزارت بیمار شد و یک مرد سعودی که در حال بازگشت از ایران به انگلستان از طریق بحرین. آن اضافه شده است که انسان نمی بود نشان داد او در سفر تاریخ است.

پادشاهی آماده کرده بود 25 بيمارستان قبل از رسیدگی به هر coronavirus موارد سخنگوی وزارت محمد Abdelali بود گفت: یک روز قبل از آن به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه است که شامل بستن مرزهای خود به خارجی عمره زائران.

حداقل تا 2200 تخت بیمارستان اختصاص داده شد برای قرنطینه موارد Abdelali تا به حال یک کنفرانس خبری گفت. عربستان سعودی در تجارت فعالیت نشده بود نهفته بود و “رفتن به طور معمول” او گفته بود در آن زمان.

در روز پنج شنبه عربستان سعودی — است که اسلام را دو جنش سایت — اعلام کرده بود ممنوعیت خارجی ها از آمدن به پادشاهی برای عمره که می تواند در هر زمان از سال در گردشگران از حداقل 25 کشور که در آن ویروس یافت شده است.

دیگر خلیج عربی متحده گزارش کرده اند coronavirus موارد با بسیاری از آنها مرتبط به بازدید از ایران — که تا کنون گزارش شده 66 کشته و 1,501 موارد تایید شده یا مربوط به افرادی که در تماس با افرادی که تا به حال شده است وجود دارد.

تعداد موارد جدید کروناویروس ایستاده بیش از 89000 در سراسر جهان از آن 3,060 فوت کرده اند در حالی که این بیماری گسترش یافته است بیش از 69 کشور و سرزمین.

— بیشتر به دنبال..


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im