اولین مورد از Coronavirus تایید در کشورهای جنوب صحرای آفریقا

نیجریه مقامات تایید اولین مورد از coronavirus در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در روز جمعه با توجه به آسوشیتد پرس.

به کمیسیون بهداشت و درمان برای لاگوس آفریقا بزرگترین شهرستان با بیش از 20 میلیون نفر گفت: یک شهروند ایتالیایی که وارد نیجریه از میلان روز سه شنبه در یک سفر کسب و کار شد و بیمار روز بعد از آسوشیتد پرس گزارش داد. کمیسر گفت: مسئولان مشغول به کار بودند به شناسایی تمام انسان مخاطبین در نیجریه زیرا او مبتلا به بیماری کروناویروس و یک دکتر در بیمارستان مراقبت از فردی به اسوشیتد پرس گفت که او “به خوبی انجام می دهند و ما انتظار داریم که او را همچنان به خوبی انجام دهد.”

نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا و سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که آفریقا را “شکننده سیستم های سلامت” می تواند جلوگیری سازمان ملل از پاسخ با توجه به وال استریت ژورنال. نزدیک به 50 کشور باید موارد گزارش شده در درون مرزهای خود را باعث که برای افزایش آن ارزیابی ریسک از coronavirus را “بسیار بالا در سطح جهانی” بالاترین سطح هشدار بورسی گزارش داد. تعداد کل کشورها گزارش تایید موارد افزایش یافته است و از 26 هفته گذشته به 49 عنوان از جمعه. (مرتبط: مسافر ‘پاک’ از Coronavirus به نظر می رسد در فاکس نیوز, سرفه در کودک در حالی که گفت: “این بیماری مسری’)

کارشناسان نگران coronavirus ورود نیجریه به دلیل جمعیت بزرگ با بسیاری از مردم آسیب پذیر و همچنین به دلیل مهار است “دشوار است اگر نه غیر ممکن” تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در توییتر بورسی گزارش شده است.

نیجریه تا به حال تجربه کرده بخشی از این بیماری همه گیر ابولا در سال 2014 است که از طریق تماس مستقیم با فرد آلوده به مایعات بدن. اما coronavirus بسیار مشکل تر است برای جلوگیری از ابولا پس از آن می تواند انتقال از طریق سرفه یا عطسه با توجه به بورسی

بیش از 2800 نفر کشته شده اند از coronavirus در سطح جهان و بیش از 83,000 موارد تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>