Firdous عاشق Awan خواستار آرام می گوید: 98 درصد از بیماران بهبود می یابند از coronavirus


دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan در روز شنبه به آرامش فراخواند و گفت که وجود دارد بدون نیاز به وحشت درباره رمان coronavirus به 98 درصد از کسانی که مبتلا به این بیماری در نهایت بهبود می یابند.

Awan, در یک سری از توییت گفت: نخست وزیر عمران خان گفته بود coronavirus اپیدمی باید گرفته است.

“استان معطوف شده برای ارسال گزارش های خود را در خصوص اقدامات انجام شده برای جلوگیری و مهار گسترش ویروس.

“ما خواهد شکست coronavirus همان راه ما را شکست داد و دیگر بیماری ها,” او گفت:, و اضافه کرد که غربالگری امکانات عملکرد در لاهور و اسلام آباد و کراچی برای کمک به شناسایی بروز این بیماری است.

“بیش از 98 درصد کسانی که قربانی به کروناویروس بازیابی” Awan گفت و اشاره کرد که کروناویروس یک بیماری علاج ناپذیر است و وجود دارد یک درمان برای آن است.

او افزود که این مهم به اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus.

بیش از 2700 نفر کشته شده اند در چین از شیوع این بیماری آغاز شد و در دسامبر سال گذشته است. بیش از 78,000 موارد تایید شده اند در داخل سرزمین اصلی چین است.

در اوایل این هفته پاکستان گزارش داد که دو مورد اول از رمان coronavirus Covid-19.

اولین مورد گزارش شده از کراچی در یک 22 ساله که به تازگی از ایران.

22 سال وضعیت برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و آنها تحت حجامت — یا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن آنها گزارش شده از سردرد رنج می بردند.

آنها وارد شده بود در کراچی در فوریه 20.

دیگر coronavirus بیمار مقیم اسلام آباد که پذیرفته شده بود به پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) جایی که آنها در حال درمان و وضعیت آنها پایدار و بهبود است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>