شاه در برابر تریپورا سانتی متر برای ‘اطلاعات جعلی’ در COVID-19

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: یک شاه تسلیم شد در برابر تریپورا وزیر Biplab کومار Deb در اگرتلا در روز شنبه برای پخش “اطلاعات جعلی” در COVID-19 بیماری همه گیر.

شاه ثبت شده توسط سابق تریپورا کنگره ارشد و سابق MLA Gopal Ch. Roy.

“با مهربانی قبول این نامه تحت IPC بخش 182, 505 (1) (ب) برای گسترش اطلاعات جعلی, اخبار, توسط وزیر Biplab کومار Deb در 2 آوریل در گیگ بیمارستان (در اگرتلا) که در آن او گفت: به مطبوعات که 19 coronavirus موارد یافت شده در مانیپور و 16 در Karimganj (آسام). به عنوان 2nd آوریل سال 2020 به عنوان در هر دولت مرکزی و دولت داده (وجود دارد) تنها یک مورد در Karimganj و دو مورد در مانیپور,” Roy را شاه خواند.

وکیل-تبدیل-سیاستمدار گفت: این روزنامه که از زمان شاه تا به حال شده است واصل آن را در حال حاضر تا به پلیس به بررسی. او محصور تصویری قطع از سانتی متر بیانیه همراه با شکایت کتبی.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“ما رو بسیار بد زمان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دولت مرکزی خواست مردم را به هر گونه معیوب یا غیر مسئولانه بیانیه در COVID-19. در اینجا ما باید یک وزیر است که انتشار اطلاعات نادرست” Roy گفت.

او اضافه کرد که او مجبور شد به فایل شاه در ذهن نگه داشتن منافع مشترک مردم است.

در آن روز Deb گفته بود یک کانال خبری “در همسایه ما Karimganj به عنوان بسیاری از 16 COVID-19 موارد مثبت ثبت شد. نوزده موارد ثبت شده در مانیپور. به همین دلیل تریپورا مرزی مهر و موم شده باقی مانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>